Yemek yeme alışkanlıklarına yönelik küçük bir anket vol.2

Merhaba arkadaşlar,

Yaklaşık 4-5 gün önce açtığım duyuruda katılmanızı istediğim küçük bir anket paylaşmıştım. Öncelikle beklentimin üzerinde bir katılım olduğunu belirtmek ve yardımcı olan herkese çok teşekkür etmek istiyorum.

Lakin henüz değerlendirmeyi güvenilir kılabilecek sayıda insana ulaşamadık. Daha önce katılmamış olan arkadaşlardan, dışarıda yemek yeme alışkanlıkları üzerine hazırlanmış olan şu kısacık ankete 3-4 dakikalarını ayırmalarını rica ediyorum. Katılan herkese şimdiden teşekkürlerimi iletiyorum.

kwiksurveys.com

firefox kullanıyorum
13*
Aşağıdaki sosyal medya sitelerinden hangilerini aktif olarak kullanıyorsunuz?
Facebook
Twitter
Foursquare
Instagram

Ve bu kısmı ne zaman işaretlemeye kalksam firefox çöküyor :)
edit: üşenmedim ie'dan yaptım
  • metehan01  (02.11.12 14:05:10 ~ 14:10:31)
finish survey der demez bitiyor değil mi anket? üye olmama gerek yok. bittiğine dair bir ibare göremedim de.

  • saygilarefendim  (02.11.12 14:36:36)
Daha özensiz bir anket hazırlanamazdı!! Yine de anketin izin verdiği ölçüde anketi tamamladım..

Hide/Jump özellikleri kullanılsaymış keşke anket hazırlanırken.

Kolaylıklar.
  • otopsicocugu  (02.11.12 14:59:24)
@metehan, mozilladan hic denememistik malesef, uyardigin icin ayri, doldurmaktaki israrin icin ayri tesekkur ediyorum :)
@saygilarefendim, evet anket bitiyor ama ucretsiz uye oldugum icin anketten sonra site kendi reklamini koymus, uye olmana gerek yok. saygilar bizden :)
@otopsicocugu, haklisin, o tarz secenekler olsaydi iyi olacakti ama ozensizlikten cok imkansizlik malesef. ucretsiz uyeliklerde o tarz secenekler bulunmuyor. profesyonel bi proje olmadigi icin de butce ayirmadik. olay daha cok anketi degerlendirme sureciyle alakali cunku. katilimin ve yorumlarin icin cok tesekkur ederim :)
  • hrskrs  (02.11.12 15:29:04)
Surveygizmo ya da qualtrics'i kullanabilirdiniz. Özellikle qualtrics'ten deneme hesabı işiinzi ziyadesiyle görürdü.

Neyse amaç farklı ise en azından katılarak yardımcı olmuş oldum.

Kolaylıklar,
Otopsi
  • otopsicocugu  (02.11.12 15:41:25)