sahaflar 100 tane kitaba kaç tl verirler ?

elimde felsefe,sosyoloji,psikoloji ve roman-öykü türünde 100 den fazla kitap var.Çoğunluğuda baskısı bulunmayan değerli kitaplar.Tahmınen kaç tl verir sahaflar ?

çok değerli kitaplarsa , listesini koy şuraya. veya nadirkitap.com da dükkan aç ( aylık 40 tl idi yanılmıyorsam) oradan sat kitapları. sahaflara gidersen heba ederler kitapları , ederinin çok altında para verirler.

  • solskjaer  (25.10.12 18:36:07)
genelde klasik denilebilecek türde.ama aylık 40 tl veremem nadirkitaba :)

  • soljenitsin  (25.10.12 18:37:16)
çok yakın bir arkadaşım sahaf. dilerseniz ona gösterin, o size toplam bir teklif verecektir.

  • faideli bilgiler  (25.10.12 18:41:15)
mesela şunlar var;

aristoteles..metafizik,nikhomakhos'a etik,politika.
platon..devlet.
wittgenstein...tractatus logico philosophulus.
umberto eco..gülün adı..
ihsan oktay anar...puslu kıtalar atlası
ilkçağ felsefe tarihi 3 cilt
albert camus..mutlu ölüm,yabancı..
blaise pascal düşünceler..
jean paul sartre...bulantı
thomas aquinas..varlık ve öz.
diogenes laertios..ünlü filozofların yaşamları ve öğretileri.
montaigne..denemeler
bacon..denemeler,aforizmalar
ionna kucuradi...sanata felsefeyle bakmak
soren kierkegaard...baştan çıkarıcının günlüğü,ölümcül hastalık umutsuzluk,günlükler ve makalelerden seçmeler.
bertrand russell..sorgulayan denemeler

inglizce kelime ezberleme rehberi...
kurgusal sözlük..(hikaye ile kelime ezberleten)

ayrıca körfez dershanesinin sosyal,matematik,türkçe ygs denemeleri var.hiç çözülmemiş.

1 tanede hiç ellenmemiş ales kitabı var.
  • soljenitsin  (25.10.12 18:46:22 ~ 19:50:20)
Duyuru vs aracılığıyla daha karlı satarsın

  • esenboga  (25.10.12 18:46:55)
Aristo-Metafizik, Wittgenstein-Tractatus, Bertrand Russell-Sorgulayan Denemeler üçlüsünü kaça verirsin, talip olabilirim?

  • nevarki  (25.10.12 18:59:58)
ben kitapçıyım, aklınızdaki fiyatı pm olarak atarsanız listeyi inceleyebilirim. ya da diğer sahafların ne kadar fiyat verebileceklerini aşağı yukarı söyleyebilirim. ama aldığınız fiyatla sattığınız fiyat arasında büyük bir uçurum olacaktır, zira sahaflar 0 kalitesinde bir kitabı bile 0 fiyatının yarısına ancak satabildiklerinden çok yüksek fiyatlara almamaktalar

  • ahlaksızlığın lüzumu yok  (25.10.12 19:06:24)
ankara'da iseniz ben bu kitaplardan birkaçını alabilirim.

  • leenathrw  (25.10.12 19:31:48)
hepsine 100 yada 150 verebilirim.

  • john daniels  (25.10.12 19:47:15)
fiyat(lar) uygun olursa ankara içi elden almayı çok isterim. toptan almak daha çok ilgimi çeker.

  • donsuzum  (25.10.12 19:55:48)
aşağıdaki listedeki her kitabın baskısı var abi. baskısı olmayan bulamadığım bir şeyler varsa ben şahsen veririm parasını.

  • cagdas donem kuramcisi  (25.10.12 20:29:41)
@cagdas donem kuramcisi..sorgulayan denemelerin yok

  • soljenitsin  (25.10.12 20:44:24)
o zaman benim bahtıma, kitaplığımda var abi :) aristo'ların, camus'ların, bacon ve kierkegaard'ların alıcısı olur mutlak. bence. piyasada kaç liralar, ona göre bak da iste bence :)

  • cagdas donem kuramcisi  (25.10.12 21:33:35)