garanti-gsbonus biriken bonusları harcama

garanti gs bonus kredi kartımda bir miktar (83tl) bonus birikmiş nereye harcayacağımı da bilemedim ve bu ay sonuna kadar kullanmazsam yanıyormuş. fakat her yer bu bonus paraları kabul etmiyor diye biliyorum. örneğin ikea ya gitsem bi kaç ev eşyası alsam kullanabilir miyim bu bonusları ya da internette alışverişle harcayabilir miyim?

Hepsiburada
Hizlial
Bp
Shell
Carrefoursa
Gibi yerlerde harcanabilir. İkea da harcatiyordu sanirim.
Bim de olmuyor. Bir de ikbal tesislerinde olmuyor bak o da aklima geldi nedense.
  • ozdek  (25.10.12 17:54:23)
migros

  • sutlu nescafe  (25.10.12 18:24:06)
garanti ile anlaşması olan, garanti posu, kapısında garanti stickerı olan her yerde harcayabilirsin

  • bonjurkes  (25.10.12 18:26:28)
gsbonus.galatasaray.com

buradan biriken bonusların ile açık artırmaya katılır, bir şeyler satın alabilirsin.sadece bonuslar ile alışveriş yapılabiliyor.
  • tracedy  (26.10.12 00:29:27)