istanbul'da ingilizce için hangi kursa gidilir?british side&gs

aklımda gs üni,british side gıbı kalıtelı kurslar var.. gıdenınız var mı aranızda? brıtısh sıde pahalı bıraz. gs unı fıyatı 2 kur 900 lıra. sızce uygun mu fıyatı yoksa pıyasa mı boyle? egıtımı nasıl nereyı tavsıye edersınız?

Sinava hazirlik ise (IELTS/TOEFL) British English in Osmanbey subesini tavsiye ederim. Ben IELTS icin gitmistim oldukca da memnun kaldim, iyi sonuc aldim.
British Side Besiktas subesine (baska subesi var mi bilmiyorum) giden 3 arkadasim da memnun kalmadi (bunlardan ikisi genel ingilizce biri TOEFL icin gitmisti )..

  • kimse  (19.10.12 01:41:37)
yok daha orta sevıyedeyım. brıtısh sıde ı cok ovuyorlar neden memnun kalmadılar acaba? brıtısh englishe ne kadar ucret verdın acaba?

  • slash01  (19.10.12 01:48:13)
Ben birebir ders almistim hocadan sadece sinava yonelik 1.700 TL verdim ama ne kadar sürdü hiic hatirlamiyorum 3-4 ay olmasi lazim, 2011 de gitmistim.
British side icin genel söyledikleri verdikleri paraya degmemis ama cok da detay bilmiyorum. Bi de konusmani gelistirmek icin alo english diye bir sey var ona üye olabilirsin, secenekler var istedigin saatte hergün birisi seni yine istedigin süreyle ariyor (ben 10 dk secmistim), sana daha önce gönderilen konular üstüne seviyene göre native american biriyle muhabbet ediyorsun sonra sana ses kaydini da iceren bir feedback gönderiyorlar bunu da tavsiye ederim.

  • kimse  (19.10.12 02:04:56)
oha 2 kur, 900 tl iyiymiş.
bizim kursta 2 kur 1650 tl. üstelik bu, indirimli hali!

  • inevitable loser  (19.10.12 08:36:55)
ben de just english'e bakmıştım. 1 kur 900 lira. 3 ay sürüyor 1 kur. hafta içi 5 gün de kurs var. hanüz kaydolmadım bir yere ama just english mantıklı geliyor.

  • barix  (22.10.12 17:49:28)
gs üni hakkında bilgim yok ama b.side hakikaten sağlam bir kurum

  • yol  (22.10.12 17:56:49)
bu arada british side ne kadar acaba?

  • barix  (22.10.12 19:57:33)
1500 tl demıslerdı 2 kuru ıcın.

  • slash01  (22.10.12 23:38:26)
@yol gıttın mı hıc brıtıshe ? egıtımı nasıl? yanı gsye 900 verecegım gsye onun uzerıne verıp brıtıshe gıtmem mantıkl mı 600 mlyonluk bır fark mı gercekten

  • slash01  (22.10.12 23:39:47)