ne oldu bana?

Bugün otobüste garip birşey yaşadım. Cam kenarına oturdum, koltuk aralıkları biraz dardı ama bacaklarım filan sığdı. sonra yanıma biri oturdu önüme biri oturdu ortam biraz doldu otobüs kalktı işte o andan sonra boğulacak gibi hissetmeye başladım. hayatımda ilk kez ama hep otururum otobüste böyle bişi olmaz. nefes alamadım herşey üstüme üstüme gelmeye başladı ağladım ağlıcam, tansiyonumun düşmeye başladığını hissettiğim an yanımdakinden müsade isteyip kalktım yerimden. otobüsten inecektim ama ayakta durmak iyi geldi. dönüştüde bi daha oturamadım aynı şeyleri yaşıcam diye :(

(bkz: klostrofobi)

  • mmrsrkn  (18.10.12 17:18:06)
yazdıkların anksiyete ve panik atak belirtilerine benziyor..

tekrar ederse bir uzmana gözükmen gerekebilir..
  • thalamus  (18.10.12 17:25:25)
tekrar etmesinden korkarsan terar eder. ben hayatımın bir kaç ayında her gece uyuken ''bu gece uyuyacagım ve bi daha uyanmayacagım'' diye korkarar uyudum. uyumak zorunda kaldım hatta.
insan beyni saçma sapan oyunlar oynuyor işte.
unutmaya çalış.
bunun üzerinde düsünme.
nefesim daraldı de geç..
sen garipsedikçe nüks eder.
şimdi ben daha bi panik yaptırdım sanıyorum ama .. :)
  • sozlugun romantizm abidesi  (18.10.12 18:11:49)