Ekşi Duyuruda ev arkadaşı arayanlar.

Bulabiliyor musunuz bari? Bulduysanız da memnun kaldınız mı buluduğunuzdan? O kadar duyuru açıyorsunuz merak ediyoruz sonra(tamam lan tamam sadece ben merak ediyorum)

buna cevap veren bir de otostopçu veya birlikte başka şehirlere gitme duyurularının da amacına ulaşıp ulaşmadığını yazsın bari.

  • rectoa  (05.12.08 19:57:55)
o zaman kan duyurulari ise yariyor mu onu da yazsinlar, ben de hep bunu merak ettim

siradaki?
  • ermanen  (05.12.08 20:01:32)
benım en cok merak ettıgım şey bayan ev arkadası arayan bayanlar cep telefonlarını yazıyor internet kullanıcıları bolumune.ırtıbat için..rahatsız edilmiyor mu aceba onlar? tuvalette yazan numaraları bıle arayan bir milletten bahsedıyoruz sonucta burada..

  • isott  (05.12.08 20:57:48)
benim de merak ettiklerim var. misal sevgilisi ile barışmak için akıl soranlar veya sevgilisi için hediye soranlar ne hediye alıyorlar, bizim tavsiyeleri dinliyorlar mı, sevgili memnun kalıyor mu falan filan.

  • mea maxima culpa  (05.12.08 20:57:55)
bende bişey sorcam;
kedileri için daimi/geçici barınak arayanlarda bulabiliyorlar mı?
nedir bu kedi furyası anlamadım gitti.
  • etna  (05.12.08 21:18:19)
ekşi duyuru danışma bürosu açılsa fena olmaz hani.

  • papaz efendi  (05.12.08 21:30:26)
ekşi duyuru meraklı melahat köşesi açılsın :))

  • mea maxima culpa  (05.12.08 21:48:46)
cacık ev buldu hisarüstünde, taşınıyor bayramdan sonra. hemen de yetiştirdim ama :)

  • kompos  (05.12.08 22:32:56)
herkes gibi bende merak ediyorum. bukadar insan ev arkadasi soruyor, saglik ile ilgili sorular soruyor. aslinda herkesin istedigi gibi bi yenilik yapilsa cok hos olur yahu. mesela duyuruyu acan derdine derman buldugunda duyuruyu kapayabilsin, kapatirken not eklesin soyle soyle buldum, soyle yardimlariniz oldu diye. hem biz seviniriz bak abi yardimci olduk adama diye, hemde milletin meraki gider.

  • sanio  (05.12.08 22:42:58)
beşiktaş'ta bulmamış mıydı o? öyle hatırlıyorum. beşiktaştaki eve 3. kişiyi arıyorlardı

  • mea maxima culpa  (05.12.08 22:43:14)
evet. mesela sol taraftaki ikon duyuru kapatılınca turuncu filan olsun. arkadaş da yazsın. doktora gittim ikiz çocuğum olacakmış, patlıcanlarla karnıyarık yaptım parmaklarınızı yersiniz filan gibi.

  • mea maxima culpa  (05.12.08 22:44:45)
ben bulamadım ankara'da 3 aylığına her türlü masrafa katlanarak sığınılacak bir çatı. sanıyorum oranı düşüktür bu merakı pozitif yönelimli giderebileceklerin.

  • fempusay  (05.12.08 23:31:17)
mea maxima culpa,
cacık beşiktaşta buldu, sonra ona henüz taşınmadan hisarüstünde başka bi tane buldu ve onda karar kıldı, hem arkadaş arama zahmeti de yok, 3. olarak oraya taşınıcak.

  • kompos  (06.12.08 00:10:58)
okula gittiğimde kendisini ziyarete gideyim bari :)) kedisini de seveyim. rıfkı mıydı, ismail miydi öyle bir ismi vardı keratanın.

  • mea maxima culpa  (06.12.08 00:12:29)
ben eksiduyurudan buldum ev arkadasi, mutlu mesut yasiyoruz gayet.

  • twodimensionprism  (06.12.08 00:54:33)
@twodimensionprism

ise yariyormus demek ki, vay be
hayirli olsun diyelim
  • ermanen  (06.12.08 01:48:10)
kan içinde işe yarıyordur bence, zira bir kere beyazıttan kan vermek için karşıya marmara üni hastanesine gitmiştim trombosit falan uymuyor denildi olmadı bir kerede çapaya gittim o oldu kaı verdim geldim.mutluyum huzurluyum, roacutane kullanmaya başlamasam gene verirdim.
ama kan verdigim kişinin babasını aramaya çekiniyorum hala kayıtlı telefonumda çocuga kötü bir şey olduysa adamın acısını hatırlatmayayım diye.

  • amarat  (06.12.08 10:24:45)