eski sevgiliniz ne yapıyor?

eski sevgiliniz ne yapıyor şu anda?

pişman mısınız?

PS: "Bir insanı unutabilirsin, bir insanın sana neler yaptığını da unutabilirsin; ama o insanın sana ne hissettirdiğini asla unutamazsın."
Hsdi radyoyu açalım neşeli bir şarkı dinleyelim. ya da bir kadeh. unuttuk, tamam, mutluyuz. Elbette ki pişman değilim.

pişmanım

  • wayne  (28.09.12 17:34:56)
işinde gücünde.

hayır
  • cecilia  (28.09.12 17:35:50)
okulundaki tüm kaşarlarla takılmaya başlamış halbukı cok iyi insandı benden sonra bozulmuş ahaha:)
bazı bazı pişmanım, dün rüyamdaydı kendileri.

  • esinikaybetmiscorap  (28.09.12 17:38:55)
son eski sevgilim evlendi. çocuğu var şimdi

  • sir gawain  (28.09.12 17:41:50)
bi tanesiyle ara ara görüşürdük şimdi şeyimde olmaz bana yaptığı onca şeyden sonra yolda gördüm boşluğa bakar gibi baktım yüzüne geçenlerde
bi tanesiyle muhabbetimiz iyiydi sevgilim oldugunu ögrenince konusmamayı tercih ediyo şuan
bi tanesi ara ara yazıyo abuk abuk şeyler anlatıyo sonra ortadan kayboluyo

bu örneklerin ilki için pişmanım resmen mallık etmişim hiç değmezmiş ama ders çıkarıyo tabii insan. ikincisi içinde olurda 26 yaşımda fln tanışsaydım tam evlenmelik kızdı :D
  • berginyonbaenre  (28.09.12 17:44:54)
hiç bilmiyorum şu an sevgilisi var mı? yok mu? evlendi mi? çocuğu var mı? yaşıyor mu? vs hiç bi bilgim yok. pişman değilim. umarım mutludur :)

  • nemo problemo  (28.09.12 17:52:14)
bildiğim kadarıyla bir dershanede hocalık yapıyor yeni sevgilisiyle ikimizin kurduğu hayalleri yaşıyor pişmanmıyım evet

  • exodia  (28.09.12 17:55:30)
ben de cevap vereyim:

- sanırım telekız oldu, pişman değilm.
- iyi kızdı da yapamadık, istanbul'da ne ettim bilmiyorum. pişman değilim ama böyle olmamalydı
- garsonluk yapıyor. pişmanım, çok emek verdim keşke evleneceğim insana verseydim emeği pişmanım.
- sanırım evde kaldı, halka açtı kendini. pişman değilim.
-diğerleri: pişmanım sabaha varamadık ayrııldık göremedik birbirimizi.
  • apc  (28.09.12 18:06:38)
Ne yapıyor olacak karı-kız klasörü oluşturuyordur. Pişman falan değilim, hala aynı fikirdeyim :) Severek ayrılık olmaz, beni sevmeyeni ben hiç sevmiyorum.

  • Struttin  (28.09.12 18:31:35)
cidden haa pişmanım diyenlere basmış tick'i vermiş çoşkuyu diğer cevaplayanlar babayı almış
hadi anladık için kan ağlıyoda sorduğun sorunun doğru cevabı olduğunu bileydik ona göre cevaplardık :DD

  • berginyonbaenre  (28.09.12 19:04:42)
bitsin dedi, üstelemediğim için bitti. 3 senelikti ve yordu belki de.

üstelemediğim için pişman mıyım? bazen çok pişmanım, bazen iyi ki ayrılmışım diyorum. hiç aklıma gelmiyor başkasıyla sevişirken, bazen çok özleyip ağlıyorum. beraber yaptığımız şeyleri yaparken koyuyor, mesela son 4-5 aydır film seyretmiyorum. ama beraber yapamadığımız şeyleri yaparken de zevk alıyorum. veya kendimi kandırıyorum.
  • spiritus sanctus  (29.09.12 09:40:02)
Sonuncusunu özlüyorum ama pişman değilim. Sadece bir tanesi nişanlı, bir de kız doktormuş onu da feci kıskanıyorum.

  • al-se  (29.09.12 10:54:33)