aileniz evdeyken sevgilinizi eve getirebiliyor musunuz ?

soru başlıkta

malesef getiremiyorum. annem kaynanalığa fazla hevesli. kızı sevse bir dert, sevmese bir dert.
ama yabancı kız arkadaşını aile evinde ağırlayan, hatta 2 gün 2 gece odadan hiç çıkmayan arkadaşım da var.

  • geven kafa  (15.09.12 03:34:33)
ailem son derece dindar. hayır.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (15.09.12 03:36:35)
ben de getiremem annem evdeyken belki de, babam yok arkadaş olacak şey değil :) aslında kızların daha zor durumda olduğu düşünülür de erkekler de çok rahat değil sanırım.

  • ekaterina  (15.09.12 03:38:48)
anneler nedense bu konuda hassas..babalar genelde pek karışmıyor

  • soljenitsin  (15.09.12 03:38:49)
hiç bi sıkıntı çekmeden ailemin evine girip çıkabilir benim sevgil(ler)im, ailem karışmaz etmez. ne kadarlık ilişkim olduğu vs. de sorun olmaz biliyorum çünkü çok uzun bi ilişki içinde olduğum da oldu bir haftalık, daha sevgilim bile demediğim bi hatunla eve gittiğim de oldu. sanırım ben gayet normal bi olay olduğunu bilerek davrandığım için onlar da normal olduğunu anladı.

  • godless frog  (15.09.12 03:42:11)
sadece babam olsa çok problem olmaz. bir kere hatunla evdeyken gelip, uygunsuz basılma ihtimalimize karşı çaktırmadan çıkıp gittiğini bilirim.

annem kızı soru yağmuruna tutması bir yana, direk misafir ağırlama moduna girer istesem de o kızı evden ve annemin yanından ayırmam artık.
  • nedensizce  (15.09.12 03:43:54 ~ 03:44:46)
ben erkek arkadaşımın ailesinin evinde kaldım 2 kez 4-5 günlüğüne. aynı odada kaldık hatta.

  • goldentitan  (15.09.12 03:49:23)
özet cevap: babam emekli imam.

  • henrychinaski  (15.09.12 03:50:35)
mümkün ama hiç olmadı :)

  • gominist redar  (15.09.12 04:11:53)
evet rahatlikla getirebiliyorum.

  • yalnizlik mavisi  (15.09.12 06:05:21)
ben getiriyorum. bizimkilerle oturup eğleniyoruz, gezip dolaşıyoruz. kız için de sorun yok.

  • eastanbool  (15.09.12 11:12:22)
getirip te kızın sevgilim olduğunu aileye çaktırmamışlığım var.

  • yuto  (15.09.12 11:33:10)