teknobiyotik

merhabalar. teknobiyotik adlı websitesine güvenip deli bir alışveriş yaptım ancak müşteri hizmet hatları sürekli meşgule veriyor. açıkçası biraz kıllanmaya başladım. neden açmıyorlar ya da ne yapayım? bi bilgisi olan?

bana gelen ürünü satın aldınız bilgisinde kargoya danışacak bir numara da bulamadım?

yav ben kaçkere alışveriş yaptım bi sorun olmadı.Deneyin, olmadı mail atın.

  • superjax  (29.08.12 14:58:21)
teknobiyotik sağlamdır. ben ise telefonlarına ulaştığımı hatırlıyorum. Akortek'in olmalı zaten. biraz da akortek'in sitesini gezin, belki oralarda farklı bir telefon numarası bulursunuz.

  • portnoi  (29.08.12 15:02:38)
geçen ay yeğene grafik tablet aldım, ilk aramamda müşteri hizmetlerine ulaştım, bir günde de elime geçti kargo.

kötü bi' şey söylemem çok zor:)
  • charlesbukowskiineksi  (29.08.12 17:29:20)
ben de grafik tablet aldım!! ama aranmıyor, meşgul çalıyor. internetten mesaj attım ne birşey bulunabildi ne de doğru düzgün cevap yazıldı.

aramayı da çeşitli telefonlardan denedim. kargoyu bile aradım sordum ve böyle bir kargo yok diyor... ve de özellikle çok acil ihtiyacım vardı.

yok mu çalışan eden tanıdığınız oralarda? :(

bir gün içinde kargoya verilen üründü ben de dün akşam iş saati dışında satın almıştım. acaba yarın mı gelecek demek? ben bugün boşuna mı evde oturdum :(((
  • pillowlust  (29.08.12 18:35:22)