Led TV

www.hepsiburada.com

bu ürün bu fiyata nasıl? ucuz normal pahalı gibi bir değerlendirme yapabilir misiniz?

onu alma bunu al dediğiniz bir tv var mı?

6 serisi eh işte. öyle über süper bir led tv değil ama o fiyata gayet iyi tabii ki. ilk çıktıklarında 3000 tl civarındalardı bu 6 serisi samsung led tv'ler. 200 hz 3d görüntü için minimum değer zaten. yani biraz daha araştırıp 100-200 tl farkla 400 mhz bulursan, bil ki 3d görüntülerde o 400 hz daha akıcı görünecektir. darty'e bak derim ben orada deli kampanyalar oluyor.

  • deckard  (22.08.12 14:37:55)
led ile plazmanın farkı nedir? neneme alacağım tv de benim için tek önemli nokta büyük olması ve duvara monte edilmesi. var mı böyle bir tavsiyeniz?

  • agazade  (22.08.12 14:48:34)
Led ile plazma arasında çok fark var. bunlardan biri led'de enerji tasarrufu çok fazla.

  • himmet dayi  (22.08.12 15:47:29)
plasma iyonize gaz hücrelerinin elektriklenmesiyle, led ise küçük diyodlarla çalışır. plasmanın harcadığı enerjiyi etrafına yaydığı ısıdan anlayabilirsin.

  • r_u_h  (23.08.12 00:34:17)