Acer Dizüstü Bilgisayar Sorunu

Merhabalar,

Acer'ın eski bir dizüstü bilgisayarı var (aspire 5720) yıllardır masaüstü şeklinde kullanmaktaydım kendisini; bugün acer'ın saçma programlarını bilgisayardan kaldırdım, ama ses olayında bir sıkıntı yaşamama sebebiyet verdi bu durum. Örneğin youtube'tan bir video izlerken ses bir anda gidiyor ve cızırtılar gelmeye başlıyor.

Şimdi çözüm bu garip programları bulup tekrar yüklemek gibi gözükse de ben o programlarla yaşamıma devam etmek istemiyorum; gel gelelim zaten bu programları da bulamıyorum. www.acer.com.tr

nasıl bir çözüm önerirsiniz?

Saygılar, sevgiler.

herhangi bi linux livecd siyla açmayı dene çünkü o modellerde hoparlör sorunu kronik olabiliyor

  • fenasi kerim  (07.08.12 21:42:24)
O nedir? Ve herhangi bir sürümünü nasıl bulabilirim?

  • jusiyans  (07.08.12 22:27:05)
Neyse sorunu buldum, microsoft anti virüs programı indirmiş kurmuş idim, sistemden kaldırınca sıkıntı da geçiverdi.

Yine de teşekkürler.
  • jusiyans  (08.08.12 23:02:39)