hümanizm'i çökertecek video

aşırı hümanist, çoook liberal ve tuzu fazla kuru bi arkadaş var. kendisine şiddetin bazı durumlarda gerekli olabileceğini anlatmama yardımcı olacak bir video izletmek istiyorum.

kendisi her durumda barışı savunan ve asla insanların kalplerini kırmamamız gerektiğini söyleyen bir evliya.

kendisini haklı görenlerden çay rica ediyorum...

video- pornografik öğeler içermezse daha iyi olacağı kanaatindeyim.

kocası tarafından öldürülen kadınları göster.
defalarca bıçaklanan.
ağzı gözü mosmor olana dek dövülen.
sonra de ki: bu adamlar hapiste 1 hafta kalmıyor.
  • kredi_karti_hesap_ozeti_gelmis_hanim_sen_ne_a  (23.07.12 23:10:31)
Adam doğru. Sistem yanlış. Bence adamı ikna etmeye çalışma, sen ikna ol.

  • joker hakki  (23.07.12 23:11:00)
böyle direk söyleyerek değil de video kullanmak yoluyla. film, kısa film falan da olur.

  • drgenco  (23.07.12 23:11:45)
Earthlings.

  • vexations  (23.07.12 23:13:36)
Yer Israil, ortodoks yahudiler ya da siyonistler, karşılarında ise evi Israilli yerleşimciler tarafından alınmış Filistinli bir kadın;

i.imgur.com

bu da 70 sene öncesi Alman NAZI partisi üyeleri, karşısında bir Yahudi;
i.imgur.com

ne kadar hayvan, empatiden yoksun olabileceğimizin kanıtı.

he bi de earthlings tarzi belgeseller var civarda.
  • Dr. Kissingher  (23.07.12 23:17:22 ~ 23:18:33)
oglum bak git'i izlemedi mi?

  • nawres  (23.07.12 23:17:55)
bir yarışma programı. www.youtube.com

insanlar sopa yiyeceklerini bile bile katılıyorlar. humanizm boş ;)
  • togi  (23.07.12 23:18:25)
Liveleak sitesine gir. "Cartel execution" yaz. İşini doğru yapmayanların bazen uyarılması gerektiğini gösteren bir video var, onu izlet.

  • ahmetcan44  (23.07.12 23:20:27)
ntv'nin beyinle ilgili bir belgeseli vardi, sanirim suclularin beyinlerinde ariza oldugunu vs. biyolojik olarak adamlarin kotu dogdugunu gosteren bir belgesel, yani herkes aslinda ozunde iyidir denilemezin bilimsel kaniti. sokakta bunlardan biri onunuzu kesse sike sike kendinizi korumaniz gerekecek zira acima veya empati gibi duygulardan da yoksunlar.

  • tasa oturma soguk ceker  (23.07.12 23:25:56)
olmuyor olmuyor. hiçbiriniz şiddeti haklı gösteremiyorsunuz.

bazı durumlarda bazı insanlara fiziksel ve psikolojik şiddet uygulamanın gerektiğini gösteren bi video soruyorum.....
  • drgenco  (23.07.12 23:26:22)
tinercilerden iki dayak yesin aklı başına gelir.

yetmezse kız arkadaşı tinercilerden iki dayak yesin bu sefer kesin aklı başına gelir.
  • kta  (23.07.12 23:35:20)
bunu neden yapmak istiyorsun peki ?

ben böyle videolar izlemem ama insanlara aşırı sevgi de beslemiyorum. insanın aklı video ile değişmez bence. hem kabul edecek mi ki böyle video izlemeyi ? zorla izletme diye bişey olmayacak sonuçta. sen fikirlerini söylersin, o da merak edip araştırabilir. hiç mi izlememiş yani insanların tahribatını içeren belgesel vs..

belki şiddet ve korku içeren sinemadan örnekler izletebilirsin. hem işin için de sanat da olmuş olur.
  • ermanen  (23.07.12 23:54:28)
Adamın İNANÇlarını bir videoyla değiştirmeyi umuyorsun yani? İlginç.
Öyle bir video yok.
Arkadaşının insanları tanımadığını, fazla iyi niyetli olduğunu düşünüyorum. Ben de böyleydim. Sorunlu çocuklarla çalışarak değiştim. Artık şiddet karşıtlığından dayak cennetten çıkmadır noktasına gelmiş bulunuyorum.
  • yarmasimo  (24.07.12 00:46:30)