philips traş makinesi

babam philips rq1150 marka traş makinesi almış bugün bana. bişiyi merak ediyorum bu makinelerde uzunluk ayarı oluyor mu yani ben sinekkaydı traş yerine kirli sakal istiyorum yoksa jilete devam ederdim. eğer yoksa kutusundan çıkarmadan gidip iade edicem çünkü.

www.philips.com.tr

pürüzsüz tıraş diyor. diğer özelliklerden bahsetmiyor.
  • c1b2k3  (15.07.12 21:19:15)
benzer traş makinelerinden ben de kullandım. bu ürünün özelliklerinde hassas favori bıyık düzeltme özelliği var. aynı özellik benim makinemde de vardı. o normalde görünen 3 başlığın haricinde aletin alt kısmından çıkan ayrı bir aparatla kirli sakal yapabilirsiniz. ama bu da tek uzunlukta olur. seçme şansınız yok. sizin isteğinize en uygun alet saç kesme makinesi.

  • yaheyya  (15.07.12 22:09:43)