18+ Ev sahibi eve karı atıyor

Ya bu ev sahibi acayip adam.

bodrum katta yaşıyor. eve arada bir karı atıyor. kız arkadaşı da var. hatta kız arkadaşı bizim evde kalıyordu bu aralar. şimdi dışarı çıkmış kızcağız, fırsattan istifade eve farklı birini getirdi.

özel hayatına karışmıyorum tabii ama yatak (ve karılar) çok ses çıkarıyor! yalıtım da kötü, her odanın sesi her yerde. bize de "odanıza karı kız çıkarmayın" diye kural koyuyor. ne denir, ne yapılır bu adama? "yatağı değiş, çok ses çıkarıyor" desem olur mu, anlar mı?

@want2die

pic mic çekemem lan. döver adam. amatörcü diye adımızı çıkar sonra..

@lunedor

örtü yok. ayakta uyurum ben.

kaba etlerini ört panpa yaz maz ama gece serin oluyor.

  • lunedor  (04.07.12 05:53:10)
karı atmadığı geceler pc'den son ses porno aç ah uh sesleri gelsin. Geç yatağın üstüne de kendi kendine zıpla oyna bişeyler yap gacırdat. ibneye subliminal mesaj vermiş olursun :D

  • bir kac yazar once  (04.07.12 06:25:43)
cozum yok haci,
aynisi bende vardi.Allahtan elemanlar kiraciydi da cekti gittiler. yoneticiye citlatmistim ama bak. cok rahatsiz edicidir blirim: namazin ortasinda cigliklar icinde inleyen bir kadin veya gecenin bilmem kacinda hic sevimli degil.
sadece gurultuden sikayet edebilirsin, gerisi mumkun degil. ayrica tahminim senin adamin kiz arkadasi durumdan haberdar olabilir
  • fempusay  (04.07.12 08:46:40)