Favori diziniz ve hangi dizileri izliyorsunuz

1. Favori diziniz hangisi?

2. Hangi dizileri izliyorsunuz?

3. Hangi dizileri izlediniz? (tamamen bitirdiğiniz veya bıraktığınız)

3- ekmek teknesi. kaygısızlar.

  • baldur2  (28.06.12 23:02:46)
çok dizi izlemeyen birisi olarak..
behzat ç , prison break , leyla ile mecnun ( her 3 sorununda cevabı olaraktan..)

  • wiplex  (28.06.12 23:06:46)
1. person of interest
2. person of interest, behzat ç., 24
3. valla ben çok dizi izliyodum eskiden onlarca yazmam lazım buraya bunu geçiyorum o yüzden.
  • xenophobe  (28.06.12 23:12:48)
1.Adını Feriha Koydum
2.Adını Feriha Koydum
3.Türkiye'de en sevilen dizileri izledim
  • ladybug  (28.06.12 23:14:39)
1.House m.d
2.The Killing,The Big C, The big bang theory,Himym,Fringe,Justified,Person of interest,The mentalist,Supernatural
3. bi önceki madde+jericho,prison break...diye gider
  • Abraxass  (28.06.12 23:15:54)
1. Battlestar Galactica

2. Supernatural, Fringe, Spartacus, Blue Mountain State, The Simpsons, South Park, Dexter, Game of Thrones, Person of Interest, Terra Nova, Band of Brothers, The Pacific.

3. Lost, Prison Break, 24, Stargate Atlantis & Universe, House MD, Alias, V, Smallville, Heroes, Oz, Battlestar Galactica, Flashforward, Nip/Tuck, True Blood, Lie to Me, The Lost Room, Reaper, Terminator:The Sarah Connor Chronicles, Monk, Kyle XY.
  • crazyblood  (29.06.12 00:57:17)
1 - Shameless

2 - Rizzoli And Isles - Shameless

3 - avrupa yakası
  • allanpoe  (29.06.12 01:12:41)
"ermanen'in duyurusu sabote edildi" dediler geldim.

1. -benim için- hiçbir dizi Ezel'in yerini tutmaz. Ezel'e yakın olarak Prison Break diyebilirim. Şu an için konuşacak olursak -klişe olacak ama- Game of Thrones.

2. Oz'u izliyordum -1. sezondaydım- Bazı teknik problemlerden dolayı bıraktım. Tekrar dönemedim de. Kendimi çok kötü hissediyorum :/

How i met your mother (3. sezon bitmeli oldu)
Game of Thrones.. Ha bir de Suskunlar'a başladım.

3. Prison Break (yeri ayrıdır), Sherlock, Acı Hayat. He bir de Menekşe ile Halil (ne gülüyorsun olm? valla güzel diziydi lan.)

edit gomez: bi dizi sorusu da benden geliyor hadi bağalım.
  • lionel andres  (29.06.12 01:45:11 ~ 01:47:03)
1. it's always sunny in philadelphia, in treatment
2. modern family, mad men
3. türkiyede son 8-10 senedir çekilen dizilerin %90 ını (tamamen bitirmiş olmasam da) izledim mesleğim gereği. yabancı dizilerden de çok izledim o yüzden bu soruyu geçiyorum.
  • senzafine  (29.06.12 02:26:46)