Neden savaş çıkması istenmiyor?

Benim net bir fikrim yok ama senin uçağını patlatıyorlar.Askerinin ölme ihtimalini düşünmeden yapıyorlar bunu.Daha önceden de tehditkar konuşmaları da vardı zaten.

Savas tabiki de kötü ancak illa barışçıl yollarla mı çözülmeli?Bu ülkenin siyasal otoritesini sarsmaz mı?

mağara devrinde yaşasaydık sarsabilirdi.

  • hocam fazla egon var mi  (24.06.12 18:37:53)
birkaç şerefsiz yüzünden her zamanki gibi binlerce masum insan ölecek. daha farklı bir yolla halledilebilirse iyi olur, yoksa olacaklar belli.

  • raycharles  (24.06.12 18:42:01)
insanlar ölmek, kardeşlerinin ya da çocuklarının ölmesini görmek istemiyor. hem de koca bir hiç için. bize ne suriye'den bize ne suriye halkından diyorlar. bence haklılar.

  • repins  (24.06.12 18:45:23)
1 kişinin canı bile o siyasal otoriteden daha değerlidir. o siyasi otoriteyi de sonuç itibariyle o ülke üzerinde yaşayan insanlar oluşturmuyor mu?

hadi savaştık diyelim ne olacak sonuç olarak? toprak mı kazanacağız? hayır. ortaçağ'da değiliz.
  • baldur2  (24.06.12 18:48:35)
bütün ülkelerin siyasal otoritesine kafam girsin isterim ben mesela. ondan.

  • tepedeki psychedelic adam  (24.06.12 18:51:23)
olm siz savaşı hakkaten call of, counter, red alert tarzı birşey sanıyosunuz herhalde?

  • morinyo  (24.06.12 18:58:28)
suriyeli yetkililer uçağı düşüren kişiyi , pilotun ailesine teslim etsin , kan kanla ödensin , suriye de uçağı tazmin etsin olay kapansın.

  • mortac  (24.06.12 18:59:36)
hiç edebiyat parçalamaya gerek yok, insan formundan bir gıdım fazlasına haiz olanlar savaşı istemiyor işte.

  • hewit  (24.06.12 19:00:25)
sevişmek daha güzel de ondan.

  • blues buzz  (24.06.12 19:05:38)
televizyonda izlediginiz her seyin dogruluguna guvenmeyin.

  • hurt  (24.06.12 19:33:39)
ekonomi yarak gibi zaten, bir de savaşın yükü

  • vincenzo  (24.06.12 20:04:47)