Beni eleştirin

benim hakkımda ne düşünüyorsunuz? pozitif, negatif... vurun ama öldürmeyin.

cevaplara yorumlarım:

@skywalkeremre
ay lav yu

@ekaterina
teşekkürler. yardımcı olmaya çalışıyorum. ben de öğreniyorum. arada espri iyidir...

@goldentitan
çok meraklıyım.

@hewit
almanca biliyorum ama çok iyi değil. erkeğim. adım da gün gibi ortada heralde. evet baya soru soruyorum. açım, açıktayım.. bildin baya..

@morrr
o kadar anlaşılmaz değil ya. sen de ol buralarda emi...

@kırmızıkaşekaban
evet güzel tespitler. birazcık ukala olabilirim hmm..

@orange coffee
severim seni de. sevimli demirbaşlardansın :) sorularımın hepsi duruyor bu arada.

@fenerliyim ama feneri delgado
yorum olarak sordum ama sağol yine de :)

@clones
deli etmeyin beni! yok la nerde delirdim :)

@merena
o kadar şeyden onlar mı kaldı aklında yani. gerçi birden fazla meme sorum var, evet... :)

@dahinnotha
baya çözmüşsün beni. bhutan'da görüşürüz...

@dieselsingle2
yoksa o da mı şaka değil :) yorumlar uymuş bana, sağol.

@euteamo
teşekkürler. bilmukabele.

@sttc
valla işle de ilgili ama ben de isterdim..

ay heyt yu

  • skywalkeremre  (20.06.12 21:34:37)
bence iyi bir insansın, duyurunun müdavimlerindensin zaten görüyorum hep yazdıklarını falan genelde yardımsever arada şakacısın işte, nays very nays.

  • ekaterina  (20.06.12 21:35:34)
burada sormandan ötürü ya çok özgüvensizsin ya da çok meraklı.

  • goldentitan  (20.06.12 21:35:40)
dün almanca bişeyler yazdın, almanca biliyor olabilirsin, güzel bişi, takdir ettim.

  • hewit  (20.06.12 21:37:16)
ingilizce de biliyor olabilirsin. günlük kullanımda ayrıntı sayılabilecek bir soru sormuştun. ingilizcesiz olmaz. birazcık ukala olabilirsin ( bu kanıya nereden vardım bilmiyorum kesinlikle, içimden geldi.) birde espritüellik seziyorum: www.eksiduyuru.com .

  • kırmızıkaşekaban  (20.06.12 21:41:04)
  • orange coffee  (20.06.12 21:45:28)
ilk zaman sorularını mı sildin? o sorularına ara ara bakıyordum ben, çok genel şeyler soruyordun. bayağı da hoşuma gidiyordu onlar. şimdi baktım bulamadım onları. bunun dışında öyle duyurudan bi tipsin işte. adın da erman falan olabilir. bilemedim. bi de yurtdışında yaşıyorsun galiba. eyyorlamam bu kadar.

edit: aa duruyomuş, 17. sayfadan sonrasını göstermedi demin. sildin sandım. özürlerden bir demet sunuyorum.
  • orange coffee  (20.06.12 21:46:42 ~ 22:12:13)
kesin erkeksin, gerçi ben internette herkesi önce erkek sanıyorum nedense, ama sende kesin.

öte yandan oranj kahve'ye çok güldüm, hala gülüyom. bide adın erman filansa hiçbir süprizin kalmaz.

bide çok soru soruyon, bininci duyurum diye başlık açmıştın sanırım, bu da bilgiye aç olduğunu gösteriyor, takdir ettim.
  • hewit  (20.06.12 21:51:04)
pozitif

  • fenerliyim ama feneri delgado  (20.06.12 21:52:19)
sabırsızsın. hemen delleniyorsun.

  • clones  (20.06.12 21:55:49)
negatif ya da pozitif bir şey diyemem ama duyurudan göz aşinalığım var. kremler memeler falan

  • merena  (20.06.12 21:59:17)
duyuruda görmek istediğim kullancılardansın. soruların da takip edilesi. cevaplar zaman zaman esprili.
bhutan ya da tibet de karşılaşabilme ihtimalimiz var. bol vaktin olduğunu düşünüyorum. zira verdiğin cevaplar bildiğin değil de merak edip araştırdığın cevaplar olduğunu düşünüyorum. buradan hareketle google kullanmayı bildiğini sanıyorum.

burası standart bir soru-cevap sitesinden ziyade insanların yardımlaşmayı sevdiği bir sosyal site olduğunu düşündüğünü sanıyorum. bu sebeple bazen esprili ve cevap olmayan cevaplar veriyorsun. bazen güzel oluyor ama bazen de suyu fazla olabiliyor.
sözlükte yazmayı pek sevmiyorsun sanırım.

bu arada en merak ettiğim duyurucuların başında geliyorsun. özgüvensizden ziyade bende bıraktığın izlenim kendini yalnız hissettiğin oldu. bi arayış içinde olduğunu sanıyorum.
  • dahinnotha  (20.06.12 22:07:36)
az-biraz komik, biraz ekşici, dalga geçmeyi bilen, ilginç konulara ilginç noktalara barnak basan, duyuru gurmesi, sanırım karı düşürdün burdan bi kaç tane, bu konuda kıskanabilirim seni.
en sonuncusu şakaydı :)

  • dieselsingle2  (20.06.12 22:38:29)
benim de sevdigim duyuruculardansin,hade bakalim!:)

  • euteamo  (20.06.12 22:50:50)
karakter analizi yapmiycam ama bilgisayarda biraz daha az zaman geçirmeni isterdim.

  • sttc  (20.06.12 23:13:38)