Kaç tane krem kullanıyorsunuz?

Ey bakımlı insanlar,

kaç tane krem kullanıyorsunuz? (jel veya başka bakım ürünü de olur, makyaj dışında...)
ne işe yarıyorlar? (markalarını da yazabilirsiniz)
cinsiyet falan...

erkek- diz sakatlığım için kullanıyorum. 3 tane.isimlerini veremem formülü bana ait

  • uykusuz her gece  (19.06.12 20:36:39)
bunu bir bayana sormamak lazim bence..
gozler icin makyaj temizleme losyonu, makyaj temizleme losyonu,peeling kremi,nemlendirici tonik,nemlendirici krem,koruyucu faktorlu krem,vucut losyonu,el kremi,ayaklar icin bakim kremi,sutler,sac bakim kremleri vs. derken ben bile sasirdim bu kadar sey kullandigima..

  • fraise  (19.06.12 20:41:32 ~ 20:42:13)
banyodan sonra çatlama olmaması için yüz kremi -erkek

  • 05  (19.06.12 20:44:37 ~ 20:44:51)
kadınım.

makyaj temizlemek için mac cleanse off oil kullanıyorum.
yüzümü normalde yıkamak için body shop seaweed serisinin jelini ya da garnier'in 3ü1 arada peeling-maske-temizlik şeysini kullanıyorum.
nemlendirmek için ise farklı zamanlarda farklı tercihlerim oluyor. cildim çok kuru gibiyse body shop e vitaminli seriden bir krem tercih ediyorum, ya da nivea'nın klasik kremlerinden. eğer normal halindeyse (karma) body shop seaweed'in kremini kullanıyorum. ya da mac oil control lotion. ikisi de çok iyi.

onların dışında mac fix+ her zaman çantamda, hem gündüz makyajlıyken yüzümü yıkamak istersem bi iki fıs sıkıyorum ferahlatıyor. nemlendiriciden önce sıkıyorum, nem ihtiyacını azaltıyor.makyajdan sonra sıkıyorum pudraları sabitliyor filan. body shop'un e vitaminli serisinden bi sprey var ama bunun gibi değil o. sevmedim. watsons'ın da yeşil çay serisinden var bi spreyi. o fena değil serinlemek için ama baska amacla kullanılmamalı.

vücudum içinse değişik seyler kullanıyorum. body shop body butter'lar var.
  • dasher  (19.06.12 20:58:32)
hiçbir şey

kadın, 20.
  • nolmus yani  (19.06.12 21:10:03)
50 faktörlük güneş koruyucu başka da bir şey kullanmıyorum, kadın

23 kadın
  • cecilia  (19.06.12 21:11:36 ~ 23.06.12 22:20:28)
hiç kullanmıyorum. aylık sakal traşından sonra bi ihtimal nemlendirici bir krem.

  • rony  (19.06.12 21:25:55)
sıfır tane.
kadın, 27, istanbul

  • kül  (19.06.12 21:53:06)
günlük temel liste;
göz kremi
gündüz yüz kremi
gece yüz kremi
tonik
dudak kremi
el kremi
vücut losyonu
ayak kremi

***
haftalık/aylık ürünler;
peeling kremi
yüz maskesi
göz maskesi
yüz+göz için serumlar

kadın/37
  • holy diver  (20.06.12 10:11:56)
gündüz;
yüz yıkama jeli-bioderma sebium foaming gel
yüz kremi-murad oil control mattifier spf 15
göz kremi-dermalogica total eye care spf 15

gece de aynı yüz yıkama jeli
makyaj temizleyici--nuxe 3 gül makyaj temizleme suyu
göz--- bioderma sensibio göz kremi
yüz--avene cleanance emulsion
vücut nemlendiricisi--avene vücut sütü
ayak kremi-barielle deniz çamurlu ayak kremi.

bir de blistex'in her türlüsü. ya kırış kırış olucam ya da gençlik mucizesi.. yaşlanınca editlerim.
  • merena  (20.06.12 21:55:08 ~ 21:56:34)