Diablo III farming tavsiyeleri?

Sevgili Nephalem'ler;

Şimdi Inferno Act I'i geçtik Act II'de elimize aldık tabii e ben de farming yapayım Act I'de diyorum da, işte magic find itemler ayarladım bir kaç tane magic find 140 oldu, son bölümü dolaşıp butcher kesiyorum toplasan 5-6 rare item çıkıyor hepsi de çok afedersiniz ama zik gibi.

Şimdi bu işin incelikleri nelerdir? Inferna Act I farmı için hangi bölüm önerilir? Magic Find ne olursa iyi olur? Veya Hell farmlasak işe yarar bir şeyler çıkar mı?(Diablo'yu öldürdüm 2-3 kez pek bir şey çıkmadı gerçi ondan da)

Yardımlarınızı beklerim.

Not: Monk'um.

Magic Find'i yüksek olan arkadaşların ile oyna oyunu. Tek başına oynamaktansa 4 kişi olunca daha iyi itemler düşüyor. (bide oyuncu sayısı 4 kat arttığı için düşen itemları paylaşan arkadaşlarında varsa daha yararlı olabiliyor.) Grubun ortalaması alınıyor magic find'ta.

Butcher'dan ziyade rare packleri ara bul. Çok zorluyor gibilersede uzaklaş hemen zaman kaybetmenin bir manası yok.

Ben act 1 item farmdan ziyade para kasıp itemları ah'den satın alma yoluna gidiyorum. En azından ne zaman ne olacağını biliyorsun itemın düşmesini beklemek çok uzunds sürebilir.

Bide azda olsa "Hell" seviyesinde act 4 'te de güzel item düşüyor aklında bulunsun.
  • thewishcaster  (18.06.12 16:01:22)