çiş kokusu

ya 2 gün sonra sergi açılacak mekana hayvanın teki işemiş arkadaşlar köşeye bi yere, mekan kapalı yerler de toprak netsek?

aynştayn mode on

naftalin suda erimez

ayntayn mode off

böyle kokulu çiçekli ilaçlar var parkeleri silmek için onlar olabilir ya da oda parfümü falan
  • uykusuz her gece  (18.06.12 02:39:32)
serginin zemini ne ?

zeminine göre uygun bir temizlik ürünü alın kokulu olanlarından niye kasıyosunuz ki ?
  • bir kac yazar once  (18.06.12 02:58:18)
1 şişe kolonya dök, zaten kolonya uçar gider, yanında pis kokuda gider.

  • disfircasiyimben  (18.06.12 04:08:09)
kokunun kaynağını yok etmeden kokuyu yok edemezsiniz.
madem yerler toprak, elinize bir kazma bir kürek alın, kokunun yoğunlaştığı yerdeki toprağı biraz kazın ve dışarı atın. sonra zemini düzeltin, gerekiyorsa başka yerden toprakla doldurmayı deneyin. (kedi kumu temizleme mantığı, kokulu kısmı al ve at!)

yoksa koku üzerine döktüğünüz kimyasallarla giderek iğrenç bir hal alacaktır.
  • balik kraker  (18.06.12 09:06:01)
kokusuz, odadaki veya kıyafetteki kokuyu yok eden spreyler var, kokunun kaynağı olan yeri kazdıktan sonra kalan bölüme biraz ondan sıkın.

  • r_u_h  (18.06.12 10:51:19)