hangisine başlasam?

izlediklerim sezon finaline girdiği ya da bittiği için izleyecek şey aramaktayım.

game of thrones'a mı yoksa the walking dead'e mi başlayayım? ikisini de mi izleyeyim :) yoksa başka fikri olan var mı??

game of thrones harika cidden merakla bekliyorum şu an. ayrıca birer zombi hastası olarak ben walking dead in 1. sezonunu severek izlemiştim. 2. si için iyi şeyler okumadım ben de soğudum bıraktım.

  • jedilance  (31.05.12 02:53:28)
Game of Thrones'un bu hafta ikinci sezon finali olacak. Ona başlarsan beklemeden izleme şansın olur.
Walking Dead sezon olarak ne durumda bilmiyorum ama o da izlenesi.
Yanlış seçim yapmak gibi bir ihtimal yok gibi.
  • james choice  (31.05.12 02:57:22)
walking dead'i bilmesem de game of thrones'tan basla derim. zaten su ana kadar iki sezonda 19 bolum var. cok uzun surmez izlemen. hergun bir bolum izlesen 19 gun (matematik dahisiyim) de biter.

  • harrage  (31.05.12 03:12:42)
walking dead ikinci sezon bitti. ilk sezon güzel, ikinci sezon sanırım yazar kadrosu değiştiği için biraz sönük gibi ancak sonlara doğru yine heyecan seviyesi yükseliyor. üçüncü sezon çok daha iyi olacak, dehşet karakterler diziye dahil olacak :D. sonuç olarak ikisine de başla

  • sporty  (31.05.12 04:39:43)
ben de "game of thrones'a mı fringe'e mi başlasam?" diyordum(the walking dead'i izledim).
hatta burada soracaktım ancak sons of anarchy'de karar kıldım. şu an ikinci sezonun 5. bölümündeyim. başta biraz yavan gibiydi ama sonra epey sardı, gayet güzel gidiyor bakalım...

  • late viper  (31.05.12 08:54:53 ~ 08:55:29)