Jacob Fleming Group.

Bu şirket Avusturya'da yana döne International Sales Executive aramakta. Başvurayım dedim, cevap geldi gelin görüşelim diye. Bilen var mıdır şirket nedir,iş nasıl bir iştir? En uyduruk sitede bile ilanı var. Saadet zinciri gibi pazarlama şirketi olmasından korkuyorum.

pek fake gibi durmuyor. sitelerinde bir sürü iletişim adresi var. skype ile ofislerinden birkaçını arayıp bilgi alabilirsiniz.

ayrıntılı aramalarla haklarında yazılmış şeyleri de bulmanız mümkün google'dan.

kolay gelsin.

sitelerinde kendilerini tanıtmışlar. şöyle demişler kendileri ile ilgili;

Jacob Fleming is one of the world's leading business intelligence companies producing business-to-business conferences, which consist of current research, market trends, technological developments and applications. Our market-led intelligence allows our customers to make informed decisions for maximum bottom-line impact.

Jacob Fleming offices in Bratislava (Slovakia), Prague (Czech republic), Budapest (Hungary), Barcelona (Spain), Dubai (UAE) and Cleveland (USA) specialize in organizing prestigious international conferences for Europe and GCC region, providing groundbreaking strategies and proven technical expertise in both business functional areas and vertical markets through energy, finance, media, pharmaceutical and telecom sectors.

konferanslar düzenliyorlar, eğitimler veriyorlar vb. bunu da büyük şirketlere yapıyorlar.

denemeye değer gibi. ama kesinlikle arayın önce.
  • bu nick kullanimda  (10.09.08 00:13:09)