İnsanlar sürekli neden ?

Sürekli birbirlerine bakmaktan neden zevk alırlar.Misal avrupa durum nasıl merak ediyorum ?

İnsanların bir şeyler yapmaması ya da muhafazakar oldukları için vs.. dolayı mı ?

Aaa şunun tipine bak hesabı bakışlar oluyor neden bu şekilde parmakla gösterirler.

Herkes mi işsiz güçsüz ?

Peki bu bakışlara maruz kalan kişilerin yapması gereken nedir ?

Hiç bir şey olmamış gibi davranmak çözüm değil.Toplum ne derse onu mu yapmak zorundayız ?

avrupa metropollerinde etek giymiş sakallı adamlar, star trek kostümü ve makyajıyla gezenler, normal erkek kıyafetleri giymiş ama yüzü gözü makyaj içinde ne tipler var..kimse dönüp bakmıyor. lakin orada da, oraya anormal kaçan kimselere bakılıyor. bakmayı geç, izinsiz fotoğrafımı çeken çok insan fark etmişimdir.
bu bakışlar türkiye'de, evet çoğunlukla görmemişlik ve yaşamamışlıktan kaynaklanıyor. -zaten türkiye'de böyle dönüp dönüp bakılacak çok uçuk tipler göremiyoruz.-
öpüşen ya da sarılan bir çifti illa ki 40larında bir adam kesiyordur ama mesela.
  • kirazz  (11.04.12 21:29:34)
Avrupa'da bakmıyorlar biraz kültür meselesi değişik kültür olayları. Ama burada da deli gib bakmıyor kimse bakılanda bir farklılık vardır.

  • layer26  (11.04.12 21:30:00)
(bkz: göz zevki)

  • ermanen  (11.04.12 21:32:42)