6 yıllık ilişkimi bitirdim

6 yıl boyunca her an yanımdaydı ve ona o kadar alışmıştım ki. Ondan ayrılalı 5 gün oldu ve şu an öyle bir noktadayım ki beynim zonklamaya başladı. Evet itiraf ediyorum Winston Box sensizlik başıma vurdu.

Sigarayı bıraktığımdan beri birşeyler yemek, içmek istiyorum. Akşam yalnız kaldığımda sürekli yiyip içiyorum, özellikle meyve ve çikolata. Lakin kilo almaktan da korkuyorum. Yemek konusunda "önüme ne gelirse yerim" hayat felsefesine sahip olduğum için hangi tür abur cuburlar kilo aldırmaz pek bir fikrim yok.

Ayrıca şu an iş yerindeyim. Ne yapsam da kafamı dağıtsam diye düşünüp duruyorum. Şu an ki halet-i ruhiye ile müdürü dövmekten korkuyorum. Hiç olmazsa birşeyler yazın da onları okuyayım bari.

Tavsiyelerinize ihtiyacım var,özellikle sigara bırakan arkadaşların...

Düzeltme:İlişki sorusu sanıp duyurumu okuyan,vaktini aldığım Güzin Ablacı gençlikten özür dilerim

bol bl su iç

  • cedric tweedledee  (10.04.12 10:17:41)
nikotin bandının işe yaradığını duydum. onun dışında, tüm aburcuburlar kilo aldırır. o sunta kıvamındaki eti formlardan filan alabilirsin ağzın boş durmasın istiyorsan. bir de sakıza çok abanma daha çok acıktırır.

  • in vino veritas  (10.04.12 10:24:31)
bende aynı durumdayım. benim üstelik 12 senelik bir ilişkiydi :(
o kadar sinir basıyor ki, başlayasım var sırf bu siniri yaşayıp, etrafımı incitmemek için :(
bahse mi girsek napsak?
  • dessy  (10.04.12 10:28:00)
bir kulaklık bul ve son ses en sevdiğin şarkıları dinle. metal falan da olsun arada... gerçekten yardımı olur... bir de zaman her şeyin ilacıdır, unutma...

  • anonimyususer  (10.04.12 10:38:33)
oniki sene boyunca günde minimum 2 paket içtikten sonra bi' gecede mnakodum piçin. altı ayda 18 kilo alıp 3 ayda on kilo verdim. 4 buçuk senedir de ağzıma komadım paşam.

you can.
  • charlesbukowskiineksi  (10.04.12 10:41:57)
Sigarayi birakmakla yapmissin. Zevkin neyse abur cubur adi altinda faydali seyler ye. Film falan uzle iste.

  • natalz  (10.04.12 10:42:49)
Sağ elinle de yaşadığın ilişkini bitirebilirsen her şey yoluna girecek.

  • ggm  (10.04.12 10:45:55)
1997'den beri sigara içmekteydim 2011'in kasım ayına kadar. yaklaşık 14 sene 11 ay sigara içmişim. hastalıkta ve sağlıkta devam etmişim içmeye. ve ortalama 1 paket. gerşi son 1,5 senem tütün sarıp içmekle geçti... sonuç olarak 5 aydır içmiyorum. nasıl mı?
www.idefix.com
mail adresini yazarsan pdfini de atabilirim.
  • aeroflot  (10.04.12 10:48:55)
Abur cuburdan vazgeç bir an önce. Zaten sigarayı bırakanın bir kilo alma durumu olurken sen abur cuburla tüy dikme. Yaz geldi bol karpuz dönemi -yaşasın-. Ayrıca insanlar 10 yıllık ilişkisini bebeği varken arkasına bakmadan bitirebiliyor. Her şey olacağına varır.

  • saphira  (10.04.12 11:00:13)
seviyorsan git iç bence:)
şaka bir yana tebrikler. bu maalesef çok görülüyor. sigarayı bırakınca millet yemeye vuruyor kendini. meyve iyi ama çikolata fena kilo yapar.
bağyansan sakız çiğneyebilirsin meselam.
  • benaslindayohum  (10.04.12 11:02:48)
(git: 387922)

  • compadrito  (10.04.12 11:07:52)
ohaaa beş gün oldu diyip emeğini çöpe atmamak için devam et bence. tebrikler!

  • mahnita  (10.04.12 11:21:18)
champix çok işe yarıyor.

  • croupier  (10.04.12 12:38:38)
Altın kurala göre bunu atlatabilmeniz için ilişkinin yarısı kadar süre geçmesi lazım. Daha işiniz var.

  • 386 dx  (10.04.12 13:07:28)
dayan kardeş ocak ayında bende bıraktım aynen senin gibi abandım abur cubura 14 kilo filan aldım ama olsun veririm verecemde ama o ilk zamanlarda ki bol abur cubur yeme ihtiyacım kalmadı. ha bide sözlükteki sigarayı bırakmak başlığını okudum bol bol iyi geldi sabret kurtul inşallah

  • ferr  (10.04.12 22:20:49)