kedimin dişleri kaşınıyor

hani bebekler için diş kaşıma zımbırtısı olur ya, onun kedi için olanı da var mı? 3,5 aylık kedim var, diş problemi için etimi koparmaya çalışma yolunu tercih ediyor 1,5 aydır, şimdiye kadar iyi dayandım ama vazgeçmiyor. kanatmaya da başladı ısırdığı zaman artık dayanamıyorum, ellerim ve kollarım en az 5 kez deri değiştirmiştir heralde. ya bizim kedi bu gidişle zombiliğe terfi edecek ya da ben katil olucam. önerisi olan?

size bir iyi bir de kötü haberim var.

iyi haber kedinizin dişinde bir sorun yok.

kötü haber ise ısırma bir alışkanlıktır. devam eder :) ısırdığı zaman canınızın acıdığını anlatın, kızın ona.
  • mea maxima culpa  (09.04.12 22:35:12)
ama iki ayrı veteriner de süt dişleri bunlar çıkacak, kaşındığı için ısırıyor dedi :/

  • oceanborn  (09.04.12 22:43:37)
ısırıp oynayabileceği oyuncaklardan alsanız? aslında bunun kökten çözümü bir kedi daha almak. bunların ata sporu güreş zaten, bir araya geldikleri zaman tutabilene aşk olsun.

  • gereksiz insan  (09.04.12 22:45:39)
binbir türlü oyuncağı var, onlarla oynuyor da zaten ama en çok beni ısırmayı seviyor nedense. bi kediye daha ne maddi ne de manevi olarak gücüm yeter :)

  • oceanborn  (09.04.12 22:49:18)
dikkat edin alışkanlık olmasın o ısırma. benden söylemesi.

  • mea maxima culpa  (09.04.12 23:06:15)
@mea maxima culpa; evet, derdim de o :/ ısırınca çekiyorum kendimi, direkt oynamayı bırakıyorum hani "ısırınca ilgi kesiliyo demekki" izlenimi oluşsun diye. pek bi yere varabilmiş değilim.

@jeanvaljean_; uzun kollu varken ben de ellerimi falan kapatıyorum ama artık kısa kollu giymeye başladım, o yüzden sorun oluyor.
  • oceanborn  (09.04.12 23:18:15)