Fiesta 1.4 TDCI XPaket vs Polo BlueMotion 1.2

Fiyat aynı olduğunu düşünerek (ford dan indirim alıyorum)

Kendimce artılarından aklımda kalanı da yazayım

Fiesta
+Otomatik Klima
+Tasarım
+Kararan ayna, yağmur sensörü otomatik far

Polo
+1.2 motordan dolayı vergi avantajı
+Yakıt Tüketimi
+VW marka algısı
+Sanki daha oturaklı gibi duruyor.

Merak ettiğim siz olsanız fiyatlarını aynı düşünerek hangisini tercih ederdiniz nedenleriyle beraber.

Bu arada ben fiestaya yakınım.

Ford Fiesta.

  • tuzlanmis sekersever  (05.04.12 10:01:42)
kesinlikle polo derim ben. aracı da inceledim. fiesta'ya da bindim çok bi konforu yok. en azından koltuklar vb durumlarda polo daha rahat. bir de bluemotion olayı gayet güzel bir şey bence.

  • loveinaflipbook  (05.04.12 10:03:50)
1.4 TDCI motorlar polo'dan daha fazla tasarruf yaparsın. Fiesta derim ben.

  • redskull  (05.04.12 10:07:48)
Ben başka bişey sorayım; eğer çok özel değilse nasıl bir indirim alıyorsun forddan ?

  • arnatuile  (05.04.12 10:34:36)
@arnatuile
abla sayesinde bayi çalışanı indirimimimiz var. tam aynı fiyata gelecek mi bilmiyorum ama 3 aşağı 5 yukarı diyelim. fiyat kriteri dikkate alınmasın diye yazdım aslında. belki ford daha ucuza gelir son tahlilde.

  • vadidekikaktus  (05.04.12 10:41:10)
fiesta
gayet güzel ve performanslı bir araç, kliması falan da süper

  • primetime  (05.04.12 10:44:30)
alır 1-2 yıla satarım diyorsan fiesta. yok en az 5 yıl kullanırız diyorsan polo.

sadece 1milyon km garantisi için bile vw'yi tercih ederim ben.
  • lancelot du lac  (05.04.12 12:28:22)
@vadidekikaktus sağolasın :) keşke benimde ablam olsaydı :D

  • arnatuile  (05.04.12 14:16:17)