özel dersten cayma

selamlar

az önce, daha önce telefonda konuştuğum adamın tekiyle özel ders için yüz yüze görüştüm. ilköğretime giden bir oğlu için ders istiyor. adam başta iyi gibiydi, anlaştık ama sonra sohbet ettikçe ben gıcık oldum adama, bi rahatsız ediciliği var. ve kendisi de sırf küfür öğrenmek için ders istiyor. ben o kadar vaktim yok falan diye kıvırmaya çalıştım ama o anda elimdeki haftalık programımı kaptı, cuma akşam boşmyş işte falan dedi zorla söz verdirdi, ben de hayır yok falan desem de en sonunda kabul etmek zorunda kaldım. ama şimdi emin oldum istemiyorum ben ne o adamla ne de çocuğuyla çalışmak. ne desem de vazgeçtiğimi söylesem? bi bahane bulmam lazım, yalan lazım. ya da akıl verin işte ne yapayım?

dans kursuna yazılmış ol mesela cuma akşamları.

  • cakabo  (14.03.12 16:21:24)
ben de öyle bi heves kabul edip sonra düşününce istemediğime karar vermiştim, sonra gittim konuştum internetten araştırdım bu işlerin fiyatları şu kadardan başlıyomuş diye, bi daha çağırmasın diye de lcw de işe başlıcam arkadaşım beklediğim bi iş ayarladı falan diye sallamıştım sen de öyle bişey yapabilirsin

  • gafgaliba  (14.03.12 16:24:20)
@cakabo'nun fikri çok mantıklı bence. eğer "ama söylemedin" derse de ki, "hocamız değişmiş, bu yüzden dersimi cumaya almışlar artık" falan de.

  • vakumlu  (14.03.12 16:25:50)
bir kez daha git bir daha da gitme

  • pipbull  (14.03.12 16:30:29)
artık bir kursla anlaşmışsın,orda ders veriyomuşsun veya 'american british english cart curt' sertifika sınavlarına hazırlanmaya başlamışsın, hiç zamanın yok falan.

  • yusufist  (14.03.12 17:33:44)