Ayin yapmak istiyorum

nerde yapabilirim? Dua ayini değil tabii, böyle daha değişik, daha paranormal bir ayin. vahşet olmasın ama :)

burda yeterince yapıyosun bence

  • amlakit  (28.02.12 22:27:30)
evde yap bence

  • utkucbkc  (28.02.12 22:30:31)
tütsü yak. iki üç metre önüne koy, her taraf zifiri karanlık, sadece tütsünün ışıltısı olsun. bağdaş kurarak otur, dik dur. gözlerini kırpmadan tütsünün ışığına bak. opsiyonel olarak aum diyebilir ya da harekrishna veya tekbir gibi bir müzik dinleyebilirsin.

bu aynı zamanda dikkat dağınıklığına iyi gelen birşey.
  • dahinnotha  (28.02.12 22:34:02)
toysaras

  • kocayusuf  (28.02.12 22:35:33)
varlik caaracaksan yada satanik ayin mutlaka dag basi harebe vs yerler sarttir en yakin koye gidip yikik bir ev bul cunku o tip yerlerde gusel ayin olur ve etkili olur o mekanlar varlik yuvasidir yaninda biraz sogan ve kemik gotur sunum olarak bir koseye koy evde yapma sakin en kotu bir otele git aman deem evde yapma

  • iplikci  (28.02.12 22:39:08 ~ 22:40:42)
şu an bu fikir bana da acayip cezbedici geldi, birkaç kişi daha bulup toplanalım bir yerde hacı.

  • passenger  (28.02.12 23:24:27)