tell me... -kokmayan bi içki

karşıdakine kokmayan bi içki var mıdır acep? her gün kahvaltıdan sonra içsem de bütün gün daha rahat, özgüvenli ve tahammüllü olsam ama adım ayyaşa çıkmasa...

vodka. ama içki yerine daha kalıcı çözümler bulmalısın bence.

  • antihero  (28.02.12 20:08:46)
2 shot tekila atsan? ama bi süre sonra 2 tane kesmeyecek söyliyim.

  • ykyt  (28.02.12 20:09:23)
hiç bi zaman kesmedi :)

  • evergreen  (28.02.12 20:10:50)
votka kokmuyor demek icin hic votka icmemek lazim sanirim. :)

her alkolun kokusu vardir, ama kimisi daha az icildiginde de o bahsettiginiz kafayi yapabilecegi icin daha sert ickiler daha az koku verir diye dusunebiliriz.

mesela aromali likorler de fazla koku birakmayabilir.
  • emfuzi  (28.02.12 20:14:51)
2 shottan sonra bir sakız atsan yüksek alkollüler kokmaz zaten. belki rakı..

  • yuto  (28.02.12 20:31:47)
ilk içkimi içtiğim zaman kokmaz diye votka tercih etmiştim. azıcık içtim zaten, sarhoş olma açısından hiçbir belirti yoktu ama annem kokuyu daha kapıda alıp bir hafta boyunca ağzıma sıçmıştı. deli gibi kokar votka, yapmayın.

  • letheavendangered  (28.02.12 20:41:12)
benm anlamadığım bizimde başımıza geldi hayatında alkol kullanmamış birisi o kokuyu duyunca alkolmu aldın sen diyoya çok garipsiyorum onu yoksa bizimkilerde gençliğinde çekiyodu kafaları bilmeden etmeden o vodkanın rakının kokusu nasıl tanınır aga...

  • mehdix  (28.02.12 22:27:08)
antidepresan işini görecektir.

  • eccocan  (28.02.12 22:45:48)