PTT yurtdışı posta alımı hakkında sorular

Aliexpress'teki satıcı bana tracking number'ı 29 Ocak'ta verdi.

Şimdi bu ne oluyor ben anlamadım, posta daha çin'deki posta servisine 10 Şubat'ta mı ulaşmış yani? Hallendireyim mi ben şimdi o satıcıyı? Ama eğer öyleyse nasıl oluyor da 29'unda tracking number'ı verebiliyor postaladım deyip.

Ne zamana gelir? Gümrükte takılacağını sanmıyorum fiyatı düşük zaten. Herhangi bir sıkıntı görünüyor mu? Tecrübelerinize göre tavsiyeler verebilir misiniz?

Eyyorlamam bu kadar.

hicbir sey anlamadim dediklerinden. resim de oldukca kucuk onu da goremiyorum.

posta nerden nereye gidiyor oncelikle?
  • fengari  (14.02.12 04:40:46)
ayristirma-dagitim noktalarinda beklemistir, sonra gumrukte bekleyecek, cinden-turkiye'ye 30-35 gun diye biliyorum, ama bazen 60 gunu bulan gonderilerim oldu. misal en son cinden bekledigim siparisim 20 aralikta gonderildi daha elime ulasmis degil !!

  • oeh  (14.02.12 06:44:39)
siz tr'ye gelene kadar çin'in posta servisinden track edin. ürün tr ye gelince teslim alındı, gümrük merkezinde, gümrükten geçti torbaya koyuldu dağıtıcıya teslim edildi şeklinde aşamalardan geçip size gelecektir.

fotoğraftakine göre ürün daha ship edilmemiş gibi duruyor
  • mirac  (14.02.12 10:57:30)
a1202.hizliresim.com buyrun böyle ekledim bir de böyle bakın

  • erobur  (14.02.12 15:38:04)