Ankara İskender Döner Adana Kebap

Ankara'da en iyi iskender döner ve Adana kebap yapan yerler neresi, tarif ederseniz yerini makbule geçer

Uludağ kebapçısı güzel. Ulus Denizciler caddesinde bir de Armada alışveriş merkezinin içinde var. Biraz pahalı olabilir ama şu iskenderin üzerine koydukları köfte(tire köfte gibi bişey) harika, sırf onun için değer.
www.uludagkebap.com.tr

  • dyna  (06.08.08 13:42:28 ~ 13:43:42)
en iyi iskender bilkent center'da tepe home'un içinde bulunan şan iskender bence.
istanbul'a geldiğimden beri iskender sevmez oldum.

  • desdinova  (06.08.08 15:07:20)
ulus'taki uludağ değil ankara'nın, türkiye'nin en iyilerindendir.

  • ali87  (06.08.08 15:24:33)
uludağ iskender iskender için,adana sofrası var adanasını pek sevmiştim.

  • alternatif  (06.08.08 16:07:43)
Sakın şan iskendere gitmek gibi bir hata yapma bence uludağ kebab yiyebileceğin en güzel iskenderi bulacağın yerdir. Armada alışveriş merkezi, Ulus Denizciler caddesi ve Çayyolunda şubeleri vardır hangisi sana yakınsa ;

  • agent83  (06.08.08 16:25:40)
bahçeli 4. caddedeki özurfalı...

tek geçerim
  • sindustrial  (06.08.08 16:50:54)
ostim civarında eyvan sofrası mı ne, öyle dandik bi yer ama içerde dehşet mezeler süper ikramlar olur ve adanası da iskenderi de çok iyidir, tesadüfen gitmiştim 1 sene vvel falan ama hala hatırlarım
sanayi bölgelerinde süper köfteciler kebapçılar olur zaten
bi de önünde kamyon olan yerlere iyi derler, şehirlerarası yollarda salaş ama önünde bi sürü araba park eden mekanlara dalıp denemek lazım
evet manyakça ama gerçek
  • aton karimca  (06.08.08 17:06:54)
iskender döneri birçok yerde yiyebilirsin ama adana kebabı daha önce adanada tatmışlığın varsa ankarada aradığın lezzeti bulamazsın.

şahsen ben canım adana kebap istediğinde kızılayın orada tandoğana doğru çıkarken sağda bir kebapçı var (adını unuttum) oraya giderim hep. kebapları biraz ufaktır ama iyidir.
  • gxix  (06.08.08 17:25:16)
kızılay ykm ve beğendik arasındaki yoldan gidince sağ tarafta iskender sarayı diye bir yer vardı.sanırım adı buydu.şato gibi bir bina.orası da güzeldir.

  • isott  (06.08.08 21:11:48)
arkadaşlara ek olarak, kızılay'da ata iskender vardır, onu söyleyebilirim.

  • triacilgliserol  (07.08.08 01:09:52)