Öyle Bir Şey Yapaym ki PCye Format Atmadan o Sitelere Giremeyeyim

merhaba arkadaslar,

önümde çok çok onemli 3 hafta var ve bu sürede sinema, futbol, twitter, sözlük vb. temalı sitelere girme olanağımın olmamasını istiyorum, modemi arkadaslarla paylastıgımız icin kendi bilgisayarım üzerinden bir şeyler yapmalıyım..

format atmadığım sürece giremeyeceğim, kesin/kökten bir çözüm var mı??

system 32 üzerinden site adları yazma veya filtreleme programları, silerek eski haline döndürebileceğimiz alternatifleri biliyorum..

Başlık tam olarak sığsın diye harfleri bilerek yuttum, belirteyim (:..

tesekkurler simdiden..

self control

  • dwyn  (26.01.12 16:41:36)
ulen 3 hafta kendini tutamıyorsan yapmayıver o önemli şeyi.

edit: dwyn +1
  • wessago  (26.01.12 16:42:16 ~ 16:42:31)
hard diskini söküp bi arkadaşına veriyorsun. geriye istesen bile vermeyecek birisine. geri verirse diski biçimlendirip öyle versin.

  • ykyt  (26.01.12 16:44:26)
self control işe yaramadığı için kökten bir çözüm istedim arkadaşlar, gayet açık değil mi bu?

"self control dısında malesef yok oyle bir imkan" cevabı bile daha makul olurdu bu yazdıklarınızın yanında..
  • rourke  (26.01.12 16:46:28)
hard disk degil de bilgisayarın internete baglanma ile ilgili sistem klasörleri var mıdır direk onları silsem, format atmadan da o klasörleri geri getiremeyeceğim için...

mümkün müdür var mı öyle seyler direkt silsem??
  • rourke  (26.01.12 16:49:23)
Modeme mac filtresi koydur modem şifresini de sadece ev arkadaslarin bilsin.

  • okumayi sevmeyen okur  (26.01.12 16:58:37)
paralı ama en iyisi bu

macfreedom.com (windows versiyonu da var)
  • cinna monster  (26.01.12 17:03:47)
bir ebeveyn filtreleme programı ile siteleri yasaklayıp şifreyi de unutacaksın işte.

  • blackdog  (26.01.12 17:25:17)
şifrenide bakmadan skjldfdakgadkf gibi bişey yap klavyeye hunharca vurarak.

  • r_u_h  (26.01.12 18:56:24)