bjk tezahuratı

biraz sacma olabilir ama.. sole bi tezahuratı vardı beşiktaşın.. haftalardır melodisi dilimde...cok fazla bişi hatırlamıorum ama..
önce lay la lay la lay
lay la lay la lay la lay
sonra lay la lay la lay la lay.... gibi devam ediyo.. zor oldu ama imkansız deildir! (bildiğim o iki kelime de onlar olmayabilir:()

gülben gergen in bi şarkısı vardı melodisi onu hatırlatıyor gibi.

  • yuceonder  (30.07.08 00:30:21)
ikisi de değil:((

  • nick name  (30.07.08 01:29:11)
bildiğim kadarıyla bjk nin öyle bir sadece melodili tezahuratı war..

acaba aklında öyle kalmış sende sözlerini unuttuğunu sanmış olabilir misin ?
  • point guard  (30.07.08 01:50:23)
Seni gördüğüm zaman
Hayat sanki son bulur,Kalbim durur,Dilim tutulur
Seni gördüğüm zaman can bedenden çekilir,herşey senden sonra gelir..

Olabilir mi ? Yazdığın melodiyle birebir örtüşüyor bu tezahürat fakat bir sorun var o da şu;bu tezahüratı galatasaraylılar yapıyor :)
  • villeneuve  (30.07.08 10:46:08)
soruya yanıt değil benimki. fakat çözebilmek için bayağı bir gayret ettiğimi belirteyim sonra da neticeyi yazayım:
yahu ben mi müzik özürlüyüm yoksa bu "lay la lay la lay" türü yazılardan(daha önce de benzerleri oldu) besteyi hakikaten çıkarabilen übermensch arkadaşlar mı var? kendimden şüphe ediyorum bayağı vakittir.

  • gregor sarmisaa  (30.07.08 11:09:21)
biliyorum bunu, yalnız oo oo oo o ile söylemiştim ben, lay la değil :) aynı melodi;

haydi bastır beşiktaş (lay la lay la lay)
ölümüne beşiktaş (lay la lay la lay la lay)
sevdik gönül verdik
her maçına geldik
haaaydi bastır beşiktaş
be-şik-taş!
ooo o o oooo..

edit: www.youtube.com
  • only  (30.07.08 11:55:14 ~ 11:57:29)
  • steyro  (30.07.08 13:28:50)
@villeneuve..sanki o gibi.. ama çarşıdan duydum..hatta onların bestesiyle sevdim... orjinal beste hangi sarkıdan acep?
evet...boş boş laylalay yazarak binbir tane tezahurat için uyuyor..
@steyro:pulp fiction da ayrı bi guzeldir.

edit:yok ya o da deilmiş..ümidim kalmadı.. bu sezon solerler işallah.
  • nick name  (31.07.08 02:13:47 ~ 02:22:38)