ürün depolamak.

amatör olarak internette satış yapıyordum ama daha sonra vergi mükellefi oldum ve işi geliştirmek istiyorum. ürünleri evde depolamama imkan yok.. böyle bir imkanım yok. ben bunları nasıl ve nerede depolarım en ucuz maliyetle? toplasan 250 300 parça ürün olacak dükkan tutmak çok mantıksız olur.. var mı enteresan fikri olanlar?

oturduğunuz apartmanda kullanılmayan, depo, sığınak gibi alan mevcutsa, apartmandan cüzi bir ücret ile kiralayabilirsiniz. Aynısı komşu apartmanlarınız içinde geçerli.

  • lanlanlan  (01.01.12 20:47:21)
ilk başta ben de onu düşündüm ardiye kısmı var ama orası güvenilir bir yer değil. apartmanla ilgili bölümler de kilit altında değil. koysam belki bir şey olmaz ama çalınırsa bütün yatırımlar da gider..

pratikdepo.com var bunların sistemi gayet güzel ama benim 2 ya da 3 günde bir gidip sattığım ürünleri oradan alıp göndermem lazım.. böyle bir sistemleri var mı yok mu yazmamışlar. anahtarı veriyorlar ama sürekli girip çıkmamız nasıl olacak belirtmemişler. fiyatları da gayet makul 55 lira + kdv

hani buna benzer en çok 100 lirayı bulacak bir sistem öneren olsa çok güzel olur.
  • mevrin  (01.01.12 20:53:44)
Depo kiralama diye bir hizmet var. Özellikle ev taşıyan firmalar sağlıyorlar. Nispeten düşük fiyatlara korunaklı, güvenlikli, nem dengeli mekanlara eşyalarını yığıyorsun. Bulunduğun şehre göre google'da arat.

edit: sen de zaten bahsetmişsin bu durumdan. Açıkçası soruna cevabım yok.
  • onexey  (01.01.12 20:56:15 ~ 20:57:04)
bir iş hanında küçükcük bir büro. aralarda derelerde olursa kirası da ucuz olur.

  • naksidil  (01.01.12 20:58:32)
tanıdıkla iş yapmak gebe kalmak istemiyorum açıkçası.. hani ilk ay iyi olursun iki üç ay sonra bakışları değişir bu sefer lanet olsun der elinde malzemeyle kalırsın. hazır malzeme elimde yokken bir çözüm bulsaydım güzel olacaktı. en mantıklısı dandik bir semtte kutu gibi bir dükkan bakmak sanırım.

  • mevrin  (01.01.12 21:08:19)
bir arkadaşım kargo şirketi ile anlaşdı,kargo şirketi kendi şubesinde ona bi yer vermişti.

  • Sir Anthony Hopkins  (01.01.12 22:53:40)