Apple Storedan iPhone 4S alırsam türkiyeye geliyor mu?

Apple Resmi sitesinden iphone 4S sipariş versem türkiyeye ürün geliyor mu? Geliyorsa vergi eklenip fiyat ne kadara çıkar? Bir arkadaşım ben aldım 3.600 liraya geldi dedi ve telefonu elinde gördüm ancak ben intden türkiyeye alınmıyor diye biliyorum.

almaya çalıştıgım linkte şudur: store.apple.com

abi oyle bişey olsa burda 3 milyara iphone alınmazdı,olay tamamen gumrukte bitiyo :) direk amerikadan alırsan mesela 1500 liraya gelir ama buraya geldiginde kesin takılır ve dedigin gibi 3600 falan zarara bile girersin

  • GibsonRules  (29.11.11 23:45:22 ~ 23:45:55)
astarı yüzünden pahalıya gelir o, amerika'da tanıdığın varsa al onun adresine yollat gelirken getirsin ya da duyuruda arat gidip gelenler var onlaraa sipariş edersin.

  • skywalkeremre  (29.11.11 23:46:56)
peki türkiyeye getirdikleri doğru mu yani?

  • Salieeh  (29.11.11 23:48:14)
doğrumu derken?

  • skywalkeremre  (29.11.11 23:52:09)
store.apple.com bu linkten sipariş verince türkiyeye evime kadar geliyor mu ürün?

  • Salieeh  (29.11.11 23:52:42)
o tamamen abd fiyatları diye biliyorum,aşağıda dikkat edersen zaten change countryde turkey yok

  • GibsonRules  (29.11.11 23:54:23 ~ 23:55:04)
yani yurt dışında tanıdığı olmayan bir insanın en güvenilir alma şekli türkiyeye gelmesini beklemek mi?

  • Salieeh  (29.11.11 23:55:38)
açıkcası en guvenilir şekli evet oyle diyebiliriz,ama bi 1500 lira vermek var bide 3000 lira var,karar tamamen senin :)

  • GibsonRules  (29.11.11 23:57:21 ~ 23:57:36)
Afedersin anlamadım 3000 lira şekli nasıl olucak ki fiyatlar sadece amerikaya ait ise ve ödemeyi direk aldığına göre ürün türkiyeye gelmiyor demektir :S

  • Salieeh  (29.11.11 23:58:48)
Hayır gelmez, apple store türkiye de olmadığında dolayı sadece apple store olan yerlere gönderiyorlar. Ha diyeceksin ki apple store türkiye'de var. Evet ben de bu ikilemi yaşıyorum ama bizde kilerin ardında ne yazık ki BİLKOM var ve bilkom henüz iphone4s satmıyor. Hatta Turkcell,avea,vodefone üzerinden alınmayan iphonelar ya da teknomarketlerden alınmayan iphoneların da garantileri türkiye'de geçerli olmuyormuş apple'ın worldwide garantisi olduğu halde. Yurt dışında tanıdğınız yoksa burada ki duyurulardan satanlara ulaşın,onlar abd vb. ülkelerden getiriyorlar üzerine de biraz komisyon koyup satıyorlar. Şuan ki fiyatı 1800TL civarında diye biliyorum. Türkiye'ye gelmesini beklemekte bir alternatif ama sözleşmeli almazsanız bir dert olur sözleşmeli alırsanız ayrı dert olur. Darty yada bimeks emin değilim hangisi, 3200TL fiyat çekmişti.

  • skywalkeremre  (30.11.11 00:00:50)
3000 tlden kastım darty,teknosa,bilkom,bimeks vs

  • GibsonRules  (30.11.11 00:05:55 ~ 00:06:42)
şöyle bir şey gördüm; www.darty.com.tr

sizce sipariş ertesi gün gelir ve bir sorun çıkmaz mı yoksa en iyisi gidip dartyden almak mı?
  • Salieeh  (30.11.11 00:13:32)
bence git bi 4 al sen,4s'e inan 3k vermeye degmez

  • GibsonRules  (30.11.11 00:35:59)
Donanımhaber forumlarında hazır gelmişi beyaz veya siyah pasaport kayıtsız 1650 tlye satılıyor.

  • drip nick i zaten kullanilmakta  (30.11.11 00:47:15)