Oylama sisteminde bir sorun mu var?

Örnekle anlatayım:
Ahmet adlı yazarın "elma" başlığında yazdığı entrye oy verip Ahmet'in kimdir nedir sayfasına baktığımda son oylananların tepesinde "elma" başlığına yazdığı entry görünüyor.
Fakat Ahmet'in kimdir nedir sayfasına bakıp en beğenilen, z.ö.ler vs'den bulduğum "armut" başlığındaki entrysine oy verip tekrardan kimdir nedir sayfasına baktığımda son oylananların tepesinde "armut" başlığına yazdığı entrysi görünmüyor. Yani sanki hiç oylamamışım gibi oluyor.
Sizde de aynı durum var mı?

aynı kişiye arka arkaya oy veremiyorsun galiba

  • bonjurkes  (18.11.11 15:58:55)
@bonjurkes: yok art arda oy vermek değil tam olarak derdim. Mesela az önce senin kimdir nedirine baktım. sadece "metin gürcan" başlığındaki entryne şükela verdim ama son oylananlarında görünmüyor.

  • omen  (18.11.11 16:01:58 ~ 16:02:15)
bazen geç giriyor o listeye, hemen, oyladığın belli olmuyor yani.

  • ocanal  (18.11.11 16:03:20 ~ 16:03:41)
Evet cidden "kimdir nedir"e bakıp oylanılan entryler bir süre sonra görünüyor.

  • omen  (18.11.11 16:10:59)
evet 5-10 dakika gec guncellenebilir son oylananlar listesi.

  • tsllbn  (18.11.11 20:59:51)