can sıkkınlığı

bugün bi can sıkıntısı var üzerimde. istanbul'dayım. hava kapalı, gündem moral bozucu. bunların dışında da keyifsizlik var. ne önerirsiniz?

bilmiyorum. bilsem ben yaparım.

güzel bir cevap oldu bence.
  • cro magnon  (26.10.11 17:43:19 ~ 17:44:29)
istanbul tayfası olarak çok seri hızlı düşünülmemiş bir zirve yapalım mı? hemen şimdi. galiba hepimiz sıkkınız, içer, güler eğleniriz.

  • sormaya geldim  (26.10.11 17:46:41)
civilization 3 oyna

  • the mighty arms of atlas  (26.10.11 17:46:52)
emin olun, ben de öyleyim. sorumlu olmadığınız bir uğraşa tutunun. mesela başkasının bir işine koşturun. birisini alıp bir yere gidin. ya da hobi amaçlı bişeyler ama canınız onu da istemez... içim daralıyor ya... inşirah suresi (elem neşrah) okuyayım en iyisi...

  • thunder thunder thunder thundercats  (26.10.11 17:47:40)
ben de gördüklerim karşısında ağlamamak için 9gag'e falan sardım her zamankinden daha delice.

  • byzgms  (26.10.11 17:49:41)
zirve güzel olabilir aslında. avrupa yakası.

  • cro magnon  (26.10.11 17:50:14)
oyun oynamak filan insanın odağını değiştiriyor aklını dağıtıyor ben böyle yapıyorum bugünlerde. ya da kitap okuyorum.

ama zirvede de hrkes birbirine bakacak bence.. kimin konuşası var ki.. oyun falan oynayın bari başka bişeye konsantre olursunuz..

Allah hepimize güzel günler gösterir umarım.. Ülkemize de..

Sahip olduğumuz hayatları en iyi şekilde yaşamaya bakalım..
  • mahnita  (26.10.11 17:53:26)
benim konuşasım var. yeni insanlarla tanışasım da var. güzel olabilir, niye olmasın ki :/

  • cro magnon  (26.10.11 17:54:17)
vala hocam, ben konuşurum insanlarıda konuştururum, o takım sosyal fobilerim yok. hele içki olunca herkes açılır zaten. istanbul için en ideal ortak nokta taksim. saat 21.00'da 5+ kişi olacaksak buluşmaya kimler gelebilir? ben varım, cro magnon'da var. 3 4 kişi daha yok mu? hemen organize olalım serice.

  • sormaya geldim  (26.10.11 17:56:27)
20:30da maç var. onu seyredicem ben.
online oyun biraz kafa dağıtabilir bak.

  • terp  (26.10.11 18:00:26)
bazı belediyeler, yardım kuruluşları deprem yardımları için gönüllüye ihtiyaç duyuyor, neden böyle bir şey düşünmüyorsunuz.. birilerine yardımcı olma duygusu çoğu zaman insanı en çok tatmin eden duygudur. ben bir deneyin derim, sıkıntınızı alır.

  • kucukkarabalik  (26.10.11 18:03:32)
belki biraz fiziksel aktivite içimizde ki kasveti dağıtabilir.
ne bileyim şınav, mekik fln.
oyun oynamakta güzel kafa dağıtır bu arada.
özellikle shooter.
  • pangea  (26.10.11 18:35:30)