Su bilgisayar hakkinda yorum

Arkadaslar bilgisayar basinda calisan biriyim. yeni bir pc almayi düsünüyorum. Sanirim suna karar verdim ama iyi anlayan arkadaslar bakip bir fikirlerini söylerlerse sevinirim.

öncelikle sessiz diyor ama gercekten sessiz midir bu pc tahmininizce, 5-6 saat kalkmadan konsantre calismam gerekiyor en ufak ses bile bir süre sonra selale ugultusuna dönüsüyor ister istemez?

ikincisi laptopta yaratiyor ama masaüstünde amd olmasi sorun yaratir mi aceba?

bir de tavsiye ettiginiz bir degisiklik var mi; sunu daha yüksek al su gereksiz falan.

link almanca ama sanirim sorun olmaz özellikleri falan anlamak, yine de tabii ki yardimci olurum anlasilmayan bir sey olursa.

simdiden tesekkürler

cok salagim.

link;

www.amazon.de

link yok?

  • yuto  (26.10.11 15:56:08)
Dolu şey yazmıştım silindi :D

Kısaca, güzel.
Ekran kartı kötü. Hatta çok kötü.
Onun yerine www.amazon.de bu alınabilir. Ama Windows yok galiba bunda da.

Bir de 8GB RAM fazla gereksiz gibi. 4 olsa da olur. Fazlası zarar çıkarmaz tabii.

Bu arada ne iş için kullanacağını bilmediğimden böyle atıp tuttum. Word Excel kullanacaksan sadece fazla bile bu sistem.
  • turkay  (26.10.11 16:48:27 ~ 16:49:21)
Grafik kartini ekstra söyler, farkini ödersem o sisteme takarlar sorun olmaz.

grafikkarti sadece fotograf islerken lazim photoshopta falan ama yine de tavsiyene uyacagim.

tesekkürler.
  • l i w e x  (26.10.11 16:54:10)
Ekran kartı kötü. RAM sakın 8 GB altına düşme. Win7 64 bit mi sor.

  • boray eris  (26.10.11 17:33:08 ~ 17:35:46)