İki haftalığına Bakü'ye gidecek arkadaşa tavsiye

Gezilip görülecek yerler, yemek yenmesi tavsiye edilen yerler...

Allah seni inandırsın turistik olarak değil iki haftalık iki günlük bir şey yok.
Caddeye kapadıkları, çok zenginiz sokağı var, azatlık meydanının hazar'a bakan kısmında yazın oturabileceğin açıkhava mekanlar var. şehitler tepesi var. bir iki benzer restoran var. odur yani.
Bir günde biter Baku.

Azerbeycan'ın tamamını bilmiyorum.
  • trocero  (24.10.11 08:18:39)
ne zaman gidiyorsunuz? ben de kasımın ilk 2 haftası orda olacağım. benden önce gidiyorsanız, öğrendiğiniz veya beğendiğiniz yerleri v.b. bana da yazıverir misiniz lütfen :)

  • Phoebe  (24.10.11 09:03:49)
size tavsiyem tekstil ürünü almayacak şekilde gidin hatta fazla alın orda atın gerekirse :) çok pahallı

elektronik gayet iyi gezilecek tek yer bakü sahili kız kalesi tarihi doku güzel

en tarihi kentlerinden biri gence orda da buram buram tarih kokusu yok sadece çok eski veeskiliğe göre çok düzenli :) dolarla git havaalanından önce manatlarını bitir ömür törpüsüdür oralar Türkiyenin 15 sene önceki hali turiste para gözüyle bakarlar türk olduğunu bas bas soyleme aslında sevmiyorlar :)
  • saz@n  (24.10.11 10:22:38)