insanı hoş* eden hayallere sürükleyen bambaşka yapan şarkılar?!

kısacası koop island blues, goodnight moon, oh land wolf and i tarzı şarkılar.. :içgıcıklayıcı cok tıkandım bulamıyorum

birisi demeden ben söyleyeyim hayalse hayal, (bkz: je t'aime moi non plus) :)

  • hikaye mesture  (07.10.11 23:05:15)
oh land wold and i dedin hayal dedin hoş dedin sonunda bunları dinliyen birilerine rastladım dedim ve üşenmedim playlistimden yazdım

oh land - wold and i (live)
oh land - lean (live)
(albüm versiyonları farklı)

lana del rey - video games
lana del rey - yayo
lana del rey - diet . . .
lana del rey - kinda outta luck

bunlarla başla sonra lana del rey'in tüm parçalarını dinle

St. Vincent - Surgeon

Ellie Goulding (Tüm albüm (2 albümü var gibi ama birisi abd diğeri britanya için, sen abd yi dinle 2011, fazladan parça var gerisi aynı )

Lenka,
Lissie,
Robyn,
Norrda(türk/ingilizce),
The Asteroids Galaxy Tour
Feist
Manchester Orchestra
  • utkucbkc  (07.10.11 23:31:34)
je t'aime moi non plus:)))
playlist gayet bayılınası sağolup varolun.

  • monearabesque  (07.10.11 23:58:32)
  • _SeNSeİ_  (08.10.11 00:01:14)
yann tiersen bütün eserleri

  • awareim  (08.10.11 00:30:00)
sigur ros - hjartao hamast --- www.youtube.com
Louisa John Krol - Which Of These Worlds --- www.youtube.com
Fallulah - Give Us A Little Love --- www.youtube.com
Smoke City - Underwater Love --- www.youtube.com
Siouxsie And The Banshees - Trust in me --- www.youtube.com
Bat For Lashes - Whats a Girl To Do --- www.youtube.com
Bat For Lashes - Trophy --- www.youtube.com
Azam Ali Elysium - Endless Reverie --- www.youtube.com
  • memoxlarge  (09.10.11 18:40:18)
hemen hemen aynı başlığı açmayı düşünüyordum.bende de pek bişiy cıkmıcagını anladım.
.koop island blues goodnight moon oh land-wolf and i bulabildiğini bulmuşsun benim de takıldığımdır bunlar bir de;
funkadelic-maggot brain
cocorosie-the moon asked the crow
  • filhakika  (10.10.11 02:04:44)