Seksisin yakışıklısın ama şu sıralar görüşmek istemiyorum

yeni tanışılmış biri böyle diyorsa neden görüşmek istemiyor olabilir?

edit:

1. kişi seksi ve yakışıklı (genel göreceli olarak) (belki daha iyisini istiyordur bilemeyiz ama değil bence)
2. neden tam tersini ima edip birden fazla yalan söylesin ki.. iyi birisin tarzı birşey deyip geçiştirdi o zaman.
3. konuşuyor ama soğuk biraz. fotoğraflarını göstermeyi seviyor falan..
4. söyleyen kişinin sevgilisi yok.
5. naz yapacak birine benzemiyor.
6. bilinmeyen bir problemi olabilir ama söylemiyor gibi.
7. birileriyle tanışmak istediği de belli.
8. şimdi seksi yazdım da türkçe'de garip duruyor tabi. kişi ingilizce dedi bunları aslında. "hot, good looking" tarzı şeyler dedi yani. beğendiğini belli eden şeyler diyor ama görüşmeye gelince böyle davranıyor işte.
9. bütün cevaplar kabul tabi ama daha ayrıntılı cevaplar gelsin diye ben de ayrıntı verdim işte. soruyu öyle de bırakabilirdim..

bir de kendi adımaymış gibi sormuyorum soruyu (öyle olsa bile soruları öyle sormuyorum). üçüncü şahısa göre yanıt verebilirsiniz yani.. ayrıntı verdim tabi şimdi üstüme kaldı herşey :)

seksi değilsin yakışıklı değilsin demek istiyor olabilir.

  • hayur  (19.09.11 22:23:00)
hacı aslında bu dediklerimin tam tersisin demek istemiş. üzgünüm :(

  • alpkartal  (19.09.11 22:25:22)
tip var ama mal'sın diyor da olabilir.

  • nedensizce  (19.09.11 22:25:42)
sevişmek istemiyorum, tipsizsin. ben de yalancıyım da demek olabilir. manası çok derin.

  • take me rufee2  (19.09.11 22:27:09)
seksisin, yakisiklisin ama daha seksi ve yakisikli kisiler de taniyorum; sansimi onlarda denemek istiyorum da olabilir. seksisin demek de ucuz geldi bana acikcasi. seksisin ama sevismemeliyiz, peh.

  • jack of hearts  (19.09.11 22:33:06)
acı konuşucam ama görüşmek istemiyorum kısmına odaklanmak her zaman iyidir.

  • tender branson  (19.09.11 22:33:23)
seksisin, yakışıklısın ama sadece bunlara ihtiyacım olduğuna görüşürüz demek oluyür. muhtemelen olmaz da.

  • girl in a coma  (19.09.11 22:36:35 ~ 22:36:51)
7- bırılerıyle tanısmak ıstıyorsa. ve su sıralar senınle gorusmek ıstemıyorsa. seni begenmemıs olabılır. politika yapmıs.

  • dokuzeylul  (19.09.11 22:42:43)
Seksisin yakışıklısın ama şu sıralar görüşmek istemiyorum demiş olabilir hocam.

  • tina hoffmann  (19.09.11 22:43:35)
yakında seni arkadaş olarak görüyorum, sen çok iyi birisin benden daha iyilerini hak ediyorsun da diyecektir. klasik kız yalanı, arkasında çok şey arama. üzgünüm ama senin kafan karışık ve muallakta bir şekilde kenarda bekle, ben bir şöyle gönlümü eğlendireyim, eğer senden daha iyisini bulamazsam sen zaten kafan karışık kenarda bekliyor olacaksın o zaman doğru işaretleri yollar iki günde ayarlarım seni demek istiyor kısaca.

  • in vino veritas  (19.09.11 22:47:07)
peki o zaman istediğin cevabı verelim, kız sana hayran olmuş açılamıyor, onun için fazlasın panpa.

  • nedensizce  (19.09.11 22:47:17)
kendini çok havalarda sanıyosun ama biraz burnun sürtsün bakalım, bu yakışıklılık, bu seksilik yeterli değil beni tavlamak için demiş kendisi.

  • kediebesi  (19.09.11 22:49:28)
- o kişi hakkında kötü bir şey duymuş olabilir.

- yakışıklı olduğu için, herif onu aldatır gibi bir düşünce vukuu bulmuştur. ( hatun camiasında yakışıklı erkeklere pek güvenilmez,bir kız arkadaşı fişteklemiş olabilir..)

- ilişkiye çocuğu beğendiği için başlamış yani hemen yatılmış galiba birbirini fazla tanımadan.. elektrik olayı.. biraz vakit geçirince ortak yön bulamamış, sadece çocuğun tipi ilişki için yetmemiş olabilir.

galiba en çok savunduğum son yazdığım madde.

ekleme: yakın gözlüğüm yok, yanımda değil kaçırmış olabilirim. bu kızla muhabbet, ilişki seviyesi nedir? yani aralarında sadece flört başlangıcı mı var, yoksa süren bir şeyin ortasında mı deniyor bu laflar?
  • pyro clustic flow  (19.09.11 22:49:45 ~ 22:52:17)
ses tonu da önemli bence, nasıl bir ses tonuyla söyledi bunu? daşak geçmiş de olabilir. ya da özgüveninden tiksinmiştir. ki bence tiksinmiş.

  • sndnzr  (19.09.11 22:56:15)
- eger bir kadin istemiyorsa bin cümle kurar, erkek istemiyorsa sadece istemez.

  • keseci  (19.09.11 22:57:04)
Hayat size güzel valla. Bana daha fena değilsin diyen bile olmadı.

Bence anlam aramaya gerek yok, kız aradığını bulamamış bir şekilde.
  • johan sebastian  (19.09.11 23:00:55)
@johan sebastian. kusura bakma ama sen seksi ve yakışıklı değilsin :P

ama kız seninle görüşebilir bak :)
  • mea maxima culpa  (19.09.11 23:05:39)
@mea maxima culpa

hahah, en azından seksi ve yakışıklı olmadığımı da kimse söylememişti. Neyse; umut oldun bana, gidip saçlara bir su vurayım.
  • johan sebastian  (19.09.11 23:51:39)
bi de şu olabilir
iyisin filan ama şu aralar ben bakınıyorum, alıcılarla görüşüyorum. ihaleyi açtım. artık en iyi teklifi kim yaparsa, o zamana kadar gönlümü eğlendiricem. gibi bişi.

  • kediebesi  (20.09.11 14:27:46)