Otobüste yanıma bir kız oturdu

kucağında yavru labrador cinsi ve krem rengi bir enik vardı. kız, yüzü güzel, balık etli ve tam olmamış erik kıvamında genç alımlı biriydi. yavru köpek bana doğru uzandı ve elimi yaladı. sevdim keratayı biraz da. kız bana baktı ve gülümsedi o an. kıza adını sordum, bana "köpeğin var mı" diye sordu. "yok" dedim. tekrar bana bakıp gülümsedi ve indi otobüsten.

sonra düşündüm acaba bi anlamı var mı bu olayın diye, bulamadım (ki yoktur belki) ama size de sorayim dedim. ne anlama geliyor olabilir bu?

kız köpeğin olup olmadığını sormuş pampa, anlammı bu.

dipnot : karşınızdakinden nefret etmiyorsanız, "yok" diye kısa öz ve odun bir cevap vermeyin. En basiti, köpekleri sevdiğinizi, ama cinsler konusunda pek bilginiz olmadığını söyleyin. Hatta işi büyütüp bir iki köpekle ilgili konudan bahsedip (işte şöylelerdir şusunu severim vs.) muhabbeti devam ettirmeniz gerekir.

Nasıl birisi size nasılsın dediğinde iyi diyip kesip atmıyorsanız, aynı şekilde bu tip şeyleri de kesip atmayın
  • bonjurkes  (14.09.11 23:31:56 ~ 23:38:52)
ordan muhabbet kurmaya çalışmış ama sende olmayınca muhabbet tıkanmış.

  • cro magnon  (14.09.11 23:33:38)
köpegim vardi ama yakin zamanda kaybettik kendisini, cok özlüyorum onu deseydin simdi cok yol almis olacaktin güzel kardesim. insan hayati işte böyle ufak ayrintilarla örülüyor, insanin karşisina her gün erik gibi kütür kütür bir hatun cikmiyor malum.

  • jackofalltrades  (14.09.11 23:39:27)
kıza adını sormanı, gereksiz bulup köpekten bahsederek konuyu değiştirmiş. zaten inceği için de evet demen ya da hayır demen bi muhabbeti de açmıcaktı.

  • biramayası  (14.09.11 23:39:29)
olmamış erik kıvamı nasıl oluyor panpa.. anlat bize de doğruyu yanlışı ayırak

  • mistikla  (14.09.11 23:42:14)
işiniz var mı diye sormalıydınız. o kollardan hart hart ısırma şansını kaçırmışsın.

  • cotillard  (14.09.11 23:44:37)
utanmistir, soruyu degistirmistir genc bir kiz ise.

diger turlu seni de nazik bir bay olarak gormus kirmak istememis eger adini bahsetmediyse.
  • uykulu  (14.09.11 23:45:02)
kıza adını tam olarak nasıl sordun hacı?
sormak var sormak var..

**bu arada, jackofalltrades +1
  • hickork  (14.09.11 23:45:24 ~ 23:46:50)
yok ya. hayvana böyle yakın davranınca, köpeğin olduğunu, alışkın olduğunu düşünmüştür. başka bir anlamı yok. yani hayır yok ama istiyorum ya da şöyle böyle gibi uzatsan da orada kalırdı muhabbet. kız iner giderdi.

  • girl in a coma  (14.09.11 23:47:32)
köpeğin adını sormuş adam yahu. yani öyle olmalı.

  • cro magnon  (14.09.11 23:49:52)
(bkz: abi seviyorsan git konuş bence)

bunu biri yapacaktı :))

şaka bi yana anlamı olsa artık ne faydası var ki? inmiş gitmiş. bulabilirsen amenna
  • neysene  (14.09.11 23:52:50)
benim köpeğim sana neden yakınlık gösterdi, acaba senin de köpeğin var ve kokusu üzerine sindiği için mi? diye düşünmüştür.

  • tannhauser  (14.09.11 23:53:33)
sen de benim gibi sorulan sorulara net ve kısa yanıt verenlerdensin herhalde.
konuyu devam ettirmek ve yol almak için "yok ama.." ile devam etmen gerekirdi..

  • uykusuz her gece  (14.09.11 23:55:37)
hatayı en başta yapmışsın sen. kızın adını değil köpeğin adını sormalıydın önce.

  • halitkin  (14.09.11 23:58:46)
dostum köpeğin olsaydı kesin verirdi

  • metehan01  (14.09.11 23:59:03)
var desen, "tokuşturalım mı? büyüyünce satarız parayı kırışırız" derdi.
şansına küs.

  • take me rufee2  (15.09.11 00:27:30)
kızın adını sormuşsun anladığım kadarıyla. öyleyse diyecek bişi yok. otur sıfır.

  • terp  (15.09.11 00:34:19)
köpek de erik gibiymiş kütür kütür.

  • zawisza  (15.09.11 00:52:39)
köpegim var deseydin belki de ciftlestirmek icin bir köpek arıyodu keske bi köpeen olsaymıs ordan isi baglardın:)

  • ufolursun  (15.09.11 01:03:53)
kopekleri ciftlestirmek sembolunde, ciftlesmek istiyodu belki de, bak simdi bu sansi kacirdin.

  • compadrito  (15.09.11 04:45:53)
o değil de sen o kızla birbirinize yazılsanız bence otobüs şoförü ikinizi de döverdi.
kız hem otobüse elinde köpekle binmiş, üstüne bide karşı cinsle yakınlaşma girişiminde bulunmuş. kaptan orta kapı'nın gözünden kaçmasa kötü olurdu.

  • take me rufee2  (15.09.11 14:54:15)