rus kızları

malum videoyu biliyorsunuz. www.youtube.com

resmen hayattan soğudum. bu ne ? gerçek mi ? rusyanın hayat standardı bu mu ? hiç rus kızı tanımadım bilmiyorum... ekranın başında benim de bir püskevitim olsa durumuna geçtim.. deyiverin bi içinizdekileri

vize kalktı bi gidip yerinde gör

  • freebird5406_2  (06.09.11 14:20:24)
herşeye fake diye atlayan bana bile gerçek geldi. en fazla bazılarına durumu anlatmak 30 saniyeyi geçmemiştir dostum. bazıları direk elletiyor. lanet olsun türk kızlarına.

  • corpus  (06.09.11 14:25:25)
Açıkçası her yerini bilemem ama Saint Petersburgdakiler bu ayarda. Gidip görmenizi ben de tavsiye ederim keza güzel olan sadece kızları değil.

  • luthier  (06.09.11 14:27:46)
adam türk adamı değil izahatını yapıp avuçluyor biz de olsa ikna edebilir misin sadece dokunup bırakıcam diye zaten edebilsek sorun olmazdı.

hemen elleriniz bel altına doğru gitmesin iki avuçlamakla bişey olmaz.
  • saiko  (06.09.11 14:33:10)
her gün lanet ediyorum bu yüzden.
bayramda rusyadayım olummmmm :)
sen kendi derdine yan uykusuz :))
  • seyduna6687  (06.09.11 15:51:38)
yatılı rus okulunda okudum ve evet video doğrudur, neden bu kadar şaşırdınız ben de onu anlamadım.

  • kayranin kedisi  (07.09.11 02:19:19)