içimi en yumusuak cay hangisi

seylanmi? bide kaçak caylar mi daha lezzetlidir (ahmad tea, twinings ya da baskasi? bide yok english breakfasttti early gray fln var. bunların hepsinii tek tek tadıp bi bize en uygun olani bulacagiz yoksa baska bi yolu varmidir

early grey gayet uygun. siyah kutusundan var, şimdi mutafağa gidip bakamadım. markasını bilmiyorum. breakfast değil ama.

  • cotillard  (09.08.11 02:47:04)
earl grey ve english breakfast/afternoon cok aci geldi bana ya. 4 sekerle iciyorum o derece.

chai tea latte var stabucks'da o cok guzel bak bayaa sevdim.
  • hjarteblod  (09.08.11 02:55:18)
rize çayından bahsediyorsak eğer doğadan'ı tavsiye ederim. lipton mipton hatta çaykur bile doğadan'dan sonra yalan geliyor bana.

  • ordabiyerde  (09.08.11 02:56:43)
tabii ki filiz çay.

veya doğu karadeniz i bergamototuyla harmanlayın.
  • mistikla  (09.08.11 03:32:11)
çaykurun kamelyası yumuşaktı, lezzetli arıyoranız en güzel çay seylan, earl grey ve düz çaydan kokteyl yapınca çıkıyor şahsi kanatimce. earl greyi abartmamak lazım hatta direk hammaddesini de kullanabilirsiniz(adını unuttum)

  • yuto  (09.08.11 03:36:16)