Mini Eksiduyuru Zirvesi (MEZ)

/****************************************************

kemanci'ya gidip 15 kisilik yer ayirttim bahce'de, detaylar soyle;

tarih: 30 temmuz - cumartesi 19:30
yer: kemanci - taksim
map: goo.gl

taksim meydan'dan gelirken, kizilkayalar, bambi vs.'nin sag tarafi zaten istiklal, sol tarafi da siraselviler. siraselviler'e girip bi 100m falan yuruyunce, yol uzerinde solda namli market var, onun hemen yaninda.

****************************************************/

---edit----------------------------------------------------

yer: taksim - kemanci'nin bahcesi
zaman: cumartesi aksami (19:00)

kadikoy'den gelecekler 17.45'te kadıköy-karaköy turyol iskelesinde bulusup beraberce gelebilir.

limon: limon.6degreesunder.com

gelecekler:

-nawres
-koskoca devletin adi osmanli len
-vejeteryan vampir
-madyb
-dambil!
-hier kommt die sonne
-sakingitarist
-cro magnon
-godless frog
-el magico
-buzzlightyear
-xenophobe
-jimicik
-zıcanadam
-serafettinn
-nihilist nihilim demez herkes kaka yapar
-zenc
-rochefort
-cihangir
-fiyuuu
-cacik

---/edit----------------------------------------------------

panpalar,

duyuru'dan 'koskoca devletin adi osmanli len' ile kendi aramizda ufak, minik bir zirve yapalim diye konusurken, "duyurudaki diger panpalari bu muhtesem etkinlikten niye mahrum birakiyoruz ki" diye dusunduk.

cumartesi gunu, batarken gunes ardindan tepelerin boyle bisey yapalim diyoruz, ramazan oncesi de moral ve alkol depolamis oluruz hem.

yer/saat konusunda onerileri olan varsa buyursun.

gelmek isteyen olursa bekleriz. gelmek istemeyenler de oneride bulunabilir.

yer mekan zaman detayı ver panpa

  • icemanr  (27.07.11 15:44:56)
gelmek isterdim ben de ama şartlar müsait değil panpa. afiyet olsun size.

  • zunuduko relkirbet  (27.07.11 15:48:48)
didime gelin didime :)

  • damla cikolata  (27.07.11 15:50:15)
taksim/beşiktaş/şişli civarı olursa gelebilirim. :)

  • vejeteryan vampir  (27.07.11 15:52:02)
sehir olarak istanbul, yer olarak da kadikoy, taksim vs. bana hepsi uyar, didim bile uyar.

@icemanr

panpa sen motorcuydun yanlis hatirlamiyorsam? bi ara da motorcular zirvesi yapalim detaylarini bu zirvede konusup.
  • nawres  (27.07.11 15:54:46)
denize gidek ya, beach clubda iseteyen yüzsün isteyen içsin he mi?

  • technicalte  (27.07.11 16:00:51)
kadıköy/taksim bana uyar, tarih her türlü uyar. yannız şöyle bi durum var panpalar, bende para yok :) bira ısmarlarsanız gelirim :P

  • sakingitarist  (27.07.11 16:12:58)
yer olarak tophane sanatkarlar parkını öneriyorum. denize karşı misss :)

  • sefapezevengi  (27.07.11 16:45:34)
motorcular zirvesi olursa gelirim ben. peki katılım koşulları neler? belli bir cevapbu yüzdesi tutturmak gerekli mi? şakalanşaka!

  • jimicik  (27.07.11 16:55:31)
Teşekkürler bluw, beklerim. Ama mesaj atıp engellemene çok üzüldüm.

  • koskoca devletin adi osmanli len  (27.07.11 17:23:37 ~ 17:24:19)
panpalar,

atismalari, tartismalari birakip yer ve mekan olarak nereler olabilir, bu konuya odaklanalim.

kadikoy herkese uyar mi?

@vejeteryan vampir

senin seceneklerin arasinda yok ama kadikoy hic mi olmaz? olmazsa taksim yapalim?

onceki zirve nerde yapilmisti? tecrubeli birileri bi el atsin
  • nawres  (27.07.11 17:28:59)
adalara gidicektim lan hafta sonu. neyse buna geleyim lksjdfkljs

  • dambil  (27.07.11 17:32:29)
adalara her zaman gidersin :)

  • koskoca devletin adi osmanli len  (27.07.11 17:33:30)
belki gelirim ben taksim olursa.

  • madyb  (27.07.11 17:35:02)
ilk zirve taksimde balo sokağın oralarda bir yerde yapılmıştı. ikincisi ise kadıköy karga barda yapıldı.

eğer herkes kadıköy diyorsa, macbur uyup gelmek için elimden geleni yaparım...
  • vejeteryan vampir  (27.07.11 17:35:04)
cogunluga taksim uyuyor gibi?

@hier kommt die sonne

panpa sana kadikoy'den sonrasi icin rehberlik ederim, gerekirse gelip alirim?
  • nawres  (27.07.11 17:38:29)
hier kommt die sonne: kadıköyden 110'a bineceksin.
son durak taksim..

  • koskoca devletin adi osmanli len  (27.07.11 17:44:36)
@hier kommt die sonne, alternatif olarak, kadıköydeki beşiktaş iskelesinin ordan sarı dolmuşlar kalkıyor. otobüse göre biraz daha tuzludur ama belirli rotası olmadığı için trafiğin en az yoğun olan yerlerinden sıyrılarak hızlıca taksime gelir.

  • vejeteryan vampir  (27.07.11 17:54:54)
ben de gelebilirim he. geleyim mi?

taksim beşiktaş civarlarında bir yeri tercih ederim ama. ve öğrenciyim, ucuz bi yer olsun mümkünse.
  • cro magnon  (27.07.11 18:37:33 ~ 19:23:44)
Ben de lan! geliyom.

  • godless frog  (27.07.11 18:53:53)
panpalar, cogunluga taksim uydugu icin taksim'de olsun dedik ama mekan daha belli degil, bildginiz guzel bi yer varsa soyleyin.

  • nawres  (27.07.11 19:30:04)
ben de gelebilirim belkim.. du bakalim..

  • buzzlightyear  (27.07.11 19:38:36)
uçan ev sakin ve güzel bir yer bence ama uyar mı bilemedim.

  • cro magnon  (27.07.11 19:39:39)
limon'dan organize etmiyor musunuz artik zirveleri? :)

  • orqan  (27.07.11 19:51:54)
limonlu bahçe , urban , bu ikisi de olabilir gibin geldi bana sanki öyle bi his var içimde (: gelebilirmiyim bilemedim , iyi eğlenceler panpişler ^^

  • busuta  (27.07.11 20:15:04)
Bu sefer hiç aksiliğim falan yok aslında gelebilirim ancak yaş ortalaması altında ezilmekten çekiniyorum hehe.
edit: tamamdır cro öyle diyorsan. :d yazın beni de.

  • xenophobe  (27.07.11 20:32:49 ~ 21:44:02)
@xeno: gel la gel en kötü ben varım işte. yaş ortalamasının 40 olacak hali yok herhal.

  • cro magnon  (27.07.11 20:34:12)
panpalar gelin yav, oyle cok yuksek bi yas ortalamasi olmayacak galiba.

limonda acmamamizin sebebi de duyurudan geleceklerin de olmasi.

ucan ev olabilir, limonlu bahce de biraz pahali bi yerdi galiba, aramizda ogrenci panpalar var :)
  • nawres  (27.07.11 21:44:41)
neden bende soru işareti var lan. evet, çok pahalı olmasın.

  • dambil  (27.07.11 21:51:07)
gelemeyeceğim ama kadıköy'de yapın (küfür yeme arzusu). taksim'e ipini kopan koşuyor, o bakımdan.

  • african rain  (27.07.11 22:25:10)
herkes ogrenci mi be ya? :) şimdi de ben yaş ortalamasını arttırır mıyım diye tedirgin oldum :=)

  • vejeteryan vampir  (27.07.11 22:56:56)
@dambil

abi rastgele harflerle gulerek soyleyince gelip gelmeyeceginden emin olamadim, kaldiriyorum hemen soru isaretini :)

ogrenci olmayanlar da var, ben ogrenci degilim mesela, herkes ogrenciyse ben de gitmem :P
  • nawres  (27.07.11 23:27:19)
bu arada mekan konusu hala ortada, sek sek nasil olur? pek muhabbet ortami yok orda gerci? ucan ev?

zirve konularinda tecrubeli birileri soylesin bi yer.
  • nawres  (27.07.11 23:29:07)
öğrenci varsa gitmeyin demeyin yahu, bak gelmem ha kdwkgletlkwefodvıos9e.

olmadı.
  • cro magnon  (27.07.11 23:35:50 ~ 23:41:03)
kemancının bahçesi. ağaçlar eşliğinde, fonda güzel müzik. 33 lük 5, 50 lik 8 tl gibi olmalı. 50 lik 8 papel ondan eminim. erken giden yer tutarsa güzel olur. ilerdeki locamsı kısım olabilir mesela.

  • pyro clustic flow  (27.07.11 23:37:12)
bangır bangır müzik olan bi yer olmasın,muhabbet etmek amaç neticede. böyle diyorum da ben kesin değilim, ilk mesajımda da belirttim zaten ona göre tekrar belirtmek isterim panpalar, gençler.

  • madyb  (28.07.11 00:18:06)
beni dövmek için tek şansınız

  • koskoca devletin adi osmanli len  (28.07.11 00:24:48)
gelemiyorum ama güzel hareketler bunlar tabii. afiyet olsun, muhabettiniz bol olsun :)

  • ssl  (28.07.11 00:39:14)
pyro clustic flow +1
kemancı bahçe nefis bence.

  • sakingitarist  (28.07.11 01:11:01)
kelimenin gerçek anlamı ile 40 yılda bir istanbul dışına çıkıyorum, millet acele acele zirve yapıyor.

yapın efendiler, zirve yapın. aksırıncaya tıksırıncaya kadar da yiyin :((
  • mea maxima culpa  (28.07.11 05:22:24)
yaşı 31den büyük olan vardır inşallah dinimiz amin.
kemancı iyi gibi evet.

  • jimicik  (28.07.11 09:00:22)
bütün yorumları okuyamadım ama önceki 2 zirve kadıköyde yapıldı. ilki çok güzel geçti biliyorum. 2.si kargada yapılmıştı. bu ikisinden önce de taksimde yapılmıştı.

bence yine kadıköyde yapılsın. kadıköy güzel yahu :D

neyse sonuç olarak param olursa ve rochefort ve cedric i gelirse ben de gelirim
  • zenc  (28.07.11 09:11:12)
o zaman kemanci'nin bagi diyoruz mekan icin?

bir de parasi olmayan da gelsin panpalar, zirve ucretsiz!!!1
az iceriz gerekirse.
  • nawres  (28.07.11 09:41:08)
calisanlar ogrencilere birer bira ismarlasin bence.. fakirim bu aralar.. gelmezsem param olmadigindandir yani..

  • buzzlightyear  (28.07.11 09:55:33)
tüh compu olsaydı ısmarlardı herkese biraları :p

napalım, bu durumda bir öğrencinin ilk birası benden, söz :)
  • vejeteryan vampir  (28.07.11 10:10:36)
evet çalışanların öğrencilere ısmarlama mantığı güzelmiş...
ben öğrenciyim :)

şaka la şaka, çalışıyorum.. bir öğrencinin de benden ilk birası.
  • koskoca devletin adi osmanli len  (28.07.11 10:20:19)
bi ogrencinin ilk birasi ve bir yillik egitim masrafi da benden. ama ogrenci belgesi gormem lazim.

  • nawres  (28.07.11 10:31:42)
ilk bira koskoca devlerin adi osmanli len'den, ikincisi vampircikten sonuncusu da nawres'ten olsa..hımmm, ben de gelsem mi :)

  • gadlemler  (28.07.11 10:40:09 ~ 10:41:06)
sodexhomla bir öğrencinin de akşam yemeği benden o zaman

  • jimicik  (28.07.11 10:41:32)
Hem çalışan hem öğrenciym o zaman kendi kendime ısmarlayayım

  • zıcanadam  (28.07.11 10:55:40)
yer kesinleştikten sonra, tarif edin. ben bilmiyorum istanbul'u pek.

  • dambil  (28.07.11 11:00:46)
dambil: neredesin nereden geleceksin? belki yol üstünde gelen birisiyle karşılaşırsın..

  • koskoca devletin adi osmanli len  (28.07.11 11:06:14)
yer olarak kemancinin bahcesi dedik, siraselviler'deymis de, gitmedim daha once, yerini bilmiyorum.

rezervasyon yapmaya gerek var mi burasi icin? kalabalik olacak muhtemelen cumartesi aksami.

bu da zirvenin limon linki; limon.6degreesunder.com
  • nawres  (28.07.11 11:13:46)
kadıköy'den gelirim gibi. vapur filan.

  • dambil  (28.07.11 11:24:52)
işim çıkmazsa kesin gelirim.

  • serafettinn  (28.07.11 11:28:58)
genşler olur da biz de gelirsek kadıköy tayfası buluşup gidelim mi? bu arada saat ne olcak karar verdik mi?

  • zenc  (28.07.11 11:29:26)
bu cumartesi mi lan gelmek istedim bak, birazdan bildiririm

  • nisansayısı  (28.07.11 11:34:00)
saat 19:00 civarlari iyi mi?

  • nawres  (28.07.11 11:53:13)
bilmeyenler için kemancı: taksim meydana geldikten sonra istiklal cad. değil, sıra selviler cad.ne girin az yürüyün 4dk kadar solda kalıyor tabelayı göremeyebilirsiniz market var büyük (ismar, namlı gibi bişi), ondan bi geride

  • jimicik  (28.07.11 11:55:03)
sıraserviler nerde hacılar? 19da toplaşsak dönüş için vasıta bulunur mu oralardan?

  • cro magnon  (28.07.11 12:13:42)
yeri bilmeyipte kadıköyden gelecek olanlar için beraber gidebiliriz.

  • zıcanadam  (28.07.11 12:17:49)
18 kadıköyde buluşun.. karaköy vapuruna binin oradan taksime çıkarsınız? nasıl ama :p

  • koskoca devletin adi osmanli len  (28.07.11 12:50:12)
kendimi tick atmak istiyorum, festival gibiyim :p

  • koskoca devletin adi osmanli len  (28.07.11 13:07:31)
gelmeyi çok isterim ama gördüğüm kadarıyla katılım az nicklerden pek kestiremedim benden başka kız var mı gelmeyi düşünen ?

  • esmeralda  (28.07.11 13:21:42)
@esmeralda, var merak etme ;)

  • vejeteryan vampir  (28.07.11 13:27:07)
siraselviler; taksim meydan'dan gelirken, bambi, kizilkayalar falan var ya, onun sag tarafi zaten istiklal, sol tarafi da siraselviler.

siraselviler'de yolun sol tarafinda az ileride namli market var, oralarda galiba kemanci.
  • nawres  (28.07.11 13:27:59)
kadıköy'de 6'da buluşulabilir, evet.

  • dambil  (28.07.11 13:30:50)
ben erkeğim, döşüm kıllı ayrıca tekim.

  • zenc  (28.07.11 13:33:27)
bence saat 17.45 te kadıköy tayfası kadıköy-karaköy turyol iskelesinde buluşsun. motor saat 18 de var.

  • zenc  (28.07.11 13:38:06)
seni mi kırıcam, 17.45 olsun.

  • dambil  (28.07.11 13:40:08)
1 hafta ile kaçırıyorum yoksa gelmeyi çok isterdim :/

  • kimbilebilir  (28.07.11 13:56:37)
beles icki mi? kesin geliyorum:)
usenirsem gelmem ama:)

  • euteamo  (28.07.11 14:56:51 ~ 15:00:12)
@gadlemler
sen gel ben sana üç biranın üçünü de ısmarlarım.

  • pufizm  (28.07.11 18:11:02)
@pufizm: yavaş gel şampiyon :)

  • cro magnon  (28.07.11 18:12:45)
nawres, kadıköy buluşmasının duyurusunu da eklesene yukarıya. daha iyi olur sankim.

  • koskoca devletin adi osmanli len  (28.07.11 18:18:47)
internet kullanıcıları olan bizler limona giriş yapamıyoruz sayı biraz o yüzden az olabilir.

ayrıca limon linkini de verin yukarda yazarlar girer.
  • koskoca devletin adi osmanli len  (28.07.11 18:54:42)
didime gelin didime +1

  • iliskiyi bitiren taraf  (28.07.11 19:25:33)
iyice eglenin mutlu olun bol bol fotograf çekin biz başka şehirdekilerde görüp iç geçirelim :)

  • exodia  (28.07.11 20:25:04)
duyurudan hickimseyi tanımıyorum ama istanbul'da olsaydım o esnada gelirdim, eglenceli bir şey olacak gibi. ben o sırada bodrum'da dipten kum cıkartmıs, ayaklarımı uzatmıs kitabımı okuyor olacagım. (vurmayın!) olur da ertelemeye karar verirseniz gelirim :)

süper eglenceler, sohbetler diliyorum herkese.

kemancı'da garsonlar falan korkunc davranmışlardı bir keresinde, hatırlıyorum, kolay gelsin diyorum.
  • sopiro  (28.07.11 20:25:49)
evli, göbekli ve alkol kullanmayan biri olarak zirvenin içine sıçmamak adına gelmiyorum. Size iyi eğlenceler :))

  • winstoncash  (28.07.11 22:57:49)
kemanci'ya o saatte gittigimizde bos yer bulabilecek miyiz panpalar? rezervasyon neyim yaptirmak gerekir mi?

bir de zirveye katilim icin bekar olmak, zayif olmak, alkol kullanmak, fakir ogrenci olmamak, eksici pic olmak vs gerekmiyor, hic bir kriter yok. herkesi bekleriz.
  • nawres  (29.07.11 00:08:11)
Rezervasyon sart. Tabi o kadar yogun bi gun icin masa ayirirlar mi bilemem. En iyisi arayip sormak en azindan duruma gore yeni mekan bulunur.

  • zenc  (29.07.11 00:24:59)
@zenc

ben telefonlarini bulmaya calisip ararim da, dedigin gibi adamlar cmartesi aksami icin masa ayirmayabilirler.
  • nawres  (29.07.11 02:09:37)
rezervasyona gerek ???? %90 gelirik

  • Cihangir  (29.07.11 02:13:56)
ben de gönülden katılıyorum.

  • ermanen  (29.07.11 03:42:04)
yae abi er er takılınca da güzel oluyor

  • zenc  (29.07.11 09:00:25)
zenc de duyuru'da gördüğüm tek troll lksdjflk

  • dambil  (29.07.11 09:35:18)
bana herkes sanki burda birbirini tanıyomuş gibi geldiğinden, bayaa bi düşündüm gelsem miii gelmesem mi. tüm medeni cesaretimi toplayıp ve en önemlisi tanır gibi olduğum orcu nun da gelmeye karar vermiş olmasıyla, ben de geliyorum. ama 7 bana erken geldi. daha geç gelicem.

  • cacik  (29.07.11 11:42:51)
ben gelenlerden hiç kimseyi tanımıyorum cacık. sen benden iyisin bu konuda ;)
ama duyuruda hep nickleri gördüğümüz kişiler diye rahatım, sen de öyle ol ;)

  • vejeteryan vampir  (29.07.11 11:56:24)
@cacik, şu katılımcı listesinde nick'i gözüken kimseyi tanımıyorum. en fazla 2 ya da 3'üyle haxball oynamışlığım var en fazla lskdf

  • dambil  (29.07.11 11:56:55)
bakınca benim de kimseyi tanımadığım çıktı ortaya.

  • koskoca devletin adi osmanli len  (29.07.11 12:11:34)
ben vejeteryanı tanıyorum ayrıca @vej vamp sen de beni tanıyorsun yapma böyle. başka da kimseyi tanımıyorum orada tanışcaz artık.

buradan gotik kızlara selam etmek istiyorum o gün en leş metalci halimle geleceğim canlarım (K)
  • zenc  (29.07.11 12:22:51)
evet bak ben dedim, herkes tanıyo birbirini, gelmiyom ben :))

  • cacik  (29.07.11 12:37:18)
@zenc ben o zirveye gelemedim ama beni biriyle karıştırmış olmayasın? :) bir tek mahallenindelisinin düzenlediği zirveye katılabilmiştim, onda da sen yoktun diye hatırlıyorum? :) Ynalış hatırlıyorsam affola :)

  • vejeteryan vampir  (29.07.11 12:53:29)
@cacik, artık seni de tanıyoruz, sen de bizi tanıyorsun. hadi naz etme daha fazla :)

  • vejeteryan vampir  (29.07.11 12:54:19)
selam iyi eylenin. öptüm hepinizi gıdınızdan. :*

  • cedric tweedledee  (29.07.11 13:25:27 ~ 13:25:51)
ayrıca @ vejeteryan; zenc biraz şizofrendir, böyle oraya gittiğinde aaa kanka naaaber flan diye şey edebilir. benden sana tavsiye UZAK DUR kurtar canını!! hatta diğerlerine de bir tavsiye vereyim. zrivenin yapılacağı mekanı değiştirin a zenc e söylemeyin, o şizofren şizofren takılır oralarda zten sldjsdlf

  • cedric tweedledee  (29.07.11 13:28:22)
ayrıca listeye baktığımda 7 tane dişi saydım. içinizi ferah tutun, hayvan gibi hatun olucak.

  • cedric tweedledee  (29.07.11 13:30:19)
lan öyle metalci falan olup siyah siyah giyinip gelmeyin.. işten güçten çıkan insanlar var, ayıp yaptığınız :)

edit: aklıma geldi de, tc ve polisi olmasaydı bu zirveyi yapamazdık ha..
çok tşlr cnm ya (:
  • koskoca devletin adi osmanli len  (29.07.11 13:39:08 ~ 13:44:20)
@vejeteryan vampir

evet naz yapıyorum walla :) ama gelicem.
  • cacik  (29.07.11 14:08:40)
koskoca devletin adi osmanli olaraktan aranıza saat 20 sularında katılacağımı belirtmekten üzüntü duyarım..

  • koskoca devletin adi osmanli len  (29.07.11 14:24:01)
kadıköy tayfası ses etsin nawres'e onların da adı eklensin. 2-3 kişi olacaksak bulamayız birbirimizi.

  • dambil  (29.07.11 14:25:30)
@nawres, mekanı arayabildin mi? ortada kalmayalım sonra o kadar kişi? Bir B planı da yapsak mı?
benim b planım, asmalımescite gidip, masaların kaldırılmasına alkolle verilen tepkiye katılmak, ardından bir yere dalıp oturmak. eheh. :) :p

  • vejeteryan vampir  (29.07.11 14:29:50)
ben kadıköyden geleceğim ama 6 değilde böyle 8 gibi falan sanırım

  • zenc  (29.07.11 14:42:18)
kadikoy'den biraz gec geliyorum.
ek olarak, rezervasyon onemli.

  • orcu  (29.07.11 14:43:42)
kadıköy'den erken gidicem ben. gelicek olacaksa bana mesaj atsın.

  • dambil  (29.07.11 15:50:08)
mekanın yeri çok basit ama yine de ben bulamam abi yer yön olayım sıfır diyenler varsa börgırın orda toplaşsın, ben orda bekleyebilirim. hep beraber gireriz mekana. yakama kırmızı karanfil de takarım, rahat bulursunuz.

  • sakingitarist  (29.07.11 16:20:36)
Taksim Meydan'dan - Sıraselviler'e google maps adres tarifi
Gidilecek yer de oralarda olması gerekiyor nawres'in tarifine göre..
Ama nawres ortalarda yok, ne yaptı ne etti acaba...

goo.gl
  • koskoca devletin adi osmanli len  (29.07.11 16:50:55)
telefon numarası da versin organizatör tayfa. TÜM İNTERNET GÖRSÜN!

  • dambil  (29.07.11 16:52:04)
internet'ten kemanci'ya ait 2 tane numara buldum, birini arayinca cevap vermiyolar, ikincisi de bi sure caldiktan sonra fax numarasiymis gibi garip sesler geliyor. numaralar sunlar;

tekrar ariyicam bikac defa daha, is cikisina kadar bir cevap alamazsam cikista taksim'e ugrayip konusurum, detaylari da yazarim.

o taraflarda olan ya da kemanci'dan falan tanidigi olan birileri varsa, bi el atarsa cok iyi cok da guzel olur.

vejeteryan vampir'in dedigi gibi bi B plani da olursa iyi olur aslinda.

toplanip beraber gelme durumlari ile ilgili biseyler varsa da soyleyin ilk mesaja ekleyeyim, herkes gorsun.
  • nawres  (29.07.11 17:06:52)
panpalar son durum soyle;

0212 245 30 48: hala fax numarasiymis gibi garip sesler geliyor bi sure caldiktan sonra.

0212 251 27 23: cevap verdiler; 'kemanci numaralarini guncellemiyo, burasi kemanci degil, aramayin kardesim' diye.

artik isten cikista taksim'e ugrarim, gidip konsurum.
  • nawres  (29.07.11 18:05:56)
pampalar üzülerek katılamayacağımı belirtmek durumundayım. bu akşam ankara'ya yola çıkmam gerekliliği doğdu, şahsımdan kaynaklanmayan sebeplerden. kusuruma bakmayın :/ bir dahakine artık. iyi eğlenceler herkese.

@xeno: benim yüzümden gitmezsen üzülürüm ha.
  • cro magnon  (29.07.11 18:19:58 ~ 18:22:26)
neyse ya, canın sağolsun. bir dahakine beraber takılırız artık :)

  • xenophobe  (29.07.11 18:24:13)
iki saatliğine ben de geliyorum.

  • fiyuuuu  (29.07.11 20:43:20)
oo, satislar baslamis simdiden :P

artik bi dahakine bekleriz bu zirveye gelemeyen panpalari.

@hier kommt die sonne
gecmis olsun panpa.

ben de simdi cikip taksim'e gidicem, gidip yer tutayim bos bir masa bulup, siz de cabuk gelin panpalar.
  • nawres  (29.07.11 20:50:39)
rezervasyon tamamdir.

15 kisi civari oluruz dedim, fazla olursak da yer olur muhtemelen, bugun baya bi bostu.

zirveye geleceklerden kimse birbirini tanimiyor galiba, taninmak icin yaninizda bi kavanoz nutella bi de dusmelik sandalye getirin.
  • nawres  (30.07.11 00:06:38)
teşekkürler nawres. geçmiş olsun hier. yine de çok zorlamazsa gel, çok yürüme mesafesi yok toplu taşımadan sonra.

nawresçim, listeye cacık ile fiyuuyu da ekle istersen. bir de etiket getireyim mi, gerek var mı?
  • vejeteryan vampir  (30.07.11 14:49:01)
@hier kommt die sonne

sen ne zaman gidiyon, yapariz olmadi bi tane daha? bi de vejeteryan vampir'in dedigi gibi, buna da gelmeye calis sorun olmayacaksa.

@vejeteryan vampir

etiket? nickleri yazmak icin mi? olabilir aslinda.

bir de listeye hala ismi yazilmayan varsa, unutmusumdur, haber ederse yazarim.
  • nawres  (30.07.11 15:46:06)
ben yalan oldum azcik.. gelemiyorum ve iyi eglenceler diliyorum hepinize..

  • buzzlightyear  (30.07.11 17:23:02)
Öğrenciliğin, fakirliğin canı çıksın. Atom fiziğine de profesörlüğe de lanet olsun. Gerçi belki ilerleyen saatlerde olursa bir uğrarım.

  • g man  (30.07.11 18:05:16)
aynen valla.. fakirligin gozu kor olsun..

  • buzzlightyear  (30.07.11 18:10:38)
beyler :(

  • sakingitarist  (30.07.11 18:37:04)
şimdiden iftar yemeği planı yapalım

  • necipnba  (30.07.11 19:18:51)
beyler ben geldim kemancıya kimse yoktu bizden? ne iş?

  • madyb  (30.07.11 19:47:11)
panpalar, kaça kadar ordasınız? bi de biz sizi nası tanicaz?

  • bambaska  (30.07.11 20:37:22)
dambil'i aradim simdi. 10-15 kisi variz mekanda diyor. gidecek olanlar varsa, haberiniz olsun.

  • fader  (30.07.11 20:54:21 ~ 20:58:20)
dambil de beni arasın, kaça kadar ordalar?

  • bambaska  (30.07.11 21:00:37)
ben eve şimdi geldim, nawres, el megico, megico'nun arkadaşı osman ve dambıl hala oradalar. keşke kaçta demeyip gelseydin @bambaşka.

en son saydığımda 14 kişiydik, sonra saymayı bıraktım. gerçekten çok keyifliydi. ayrıntılar yarın. :)
  • vejeteryan vampir  (31.07.11 01:20:21)
Off cok eglendim ben gelen gelemeyen herkese tesekkur. Optum byy

  • zenc  (31.07.11 01:43:00)
keşke oralarda birilerine sorsaydın hocam ya, o kadar gelip katılmamak olmamış.

  • xenophobe  (31.07.11 01:48:56)
nawres, dambil, ben ve arkadaşım osman zirveyi the wall rock bar'da 70'lik'ten echoes dinleyerek tamamladık. keşke bu saate kadar kalsaydınız ne şukela olurdu :)

  • sefapezevengi  (31.07.11 03:50:51 ~ 03:51:27)
iyiydi bu. dönüşte, taksim-kadıköy otobüsü 5 dakika filan sürdü sanırım lskdjfsklj

  • dambil  (31.07.11 04:21:04)
bi dahakini danslı manslı yapalım biz bunun.

  • sefapezevengi  (31.07.11 12:52:22)
Guzeldi, katılımcılara teşekkür eder kendilerini iftara bekleriz.

  • koskoca devletin adi osmanli len  (31.07.11 13:29:47)
bir dahaki zirve dansli mansli bir iftar seklinde olsun.

zirve iyiydi, eglendim ben. sonrasinda el magico bizi the wall'a goturdu, orasi da guzeldi.

herkese benden tik!
  • nawres  (31.07.11 15:06:01)
bi dahakinde ilk defa tanışıyomuş gibi yapın benim gibiler bok gibi kalmasın ortada :)

  • cro magnon  (31.07.11 18:07:52)
el magico: "ohaa ssg ve kanzuk da mı geldi"

  • koskoca devletin adi osmanli len  (01.08.11 09:02:44)
bir dahaki zirve danslı manslı iftarla başlasın, sahur ile sona ersin. :)

@cro, ne demek istediğini anlayamadım? geldin de yalnız mı hissettin kendini? :)
  • vejeteryan vampir  (01.08.11 10:57:10)