giymediginiz giysiler

evde bilimum sayida, pek giymedigim, gomlek vb., gayet yeni giysiler var. bunlari satmakla falan ugrasmak istemiyorum. bagis yapilabilecek bi yerler var mi bildiginiz? siz ne yapiyorsunuz bu giysileri?

valla bizim buralarda (almanya) ayda bir gelip aliyor belli bir kurum. ne bileyim yok mu sizin mahallede durumu iyi olmayanlar sevindirebilecegin kimseler? kizilhac gibi kurumlara bagislanamiyor mu böyle seyler aklima ilk gelen seyler bunlar

  • pembeli kiz  (04.05.08 17:29:55)
kapıcı ya verilir bizde yada eve gelen temizlikciye.

  • dodocan  (04.05.08 18:06:02)
"sosyal yardım mağazası"
abdülhakhamit caddesi. no.29 taksim - mağaza tel: 0212 251 83 44

  • ezeriko  (04.05.08 18:26:01)
valla bizim buralarda (izmir) ayda bir gelip alan filan yok (malum izmir almanya degil) e bizim mahallede ihtiyacı olan da yok (almanya olmamasına ragmen) ama evet kızılhac en mantıklı cozum yarın sabah erkenden mahalle muhtarımızın yanındaki kızılhac subesine bagıslıyorum ben (cok sagol pembeli) siz de oyle yapın.

  • im2shy  (05.05.08 00:31:59)
çydd güzel bir tercih olabilir bağış için.

  • ref  (05.05.08 02:27:02)
amiga500, en mantıklısı muhtara sormak. muhtar mahalledeki bütün düşkün ve fakirleri bilir. ona bırakırsınız o verir, veyahut adresi alır kendiniz verirsiniz. bence vern de.

  • merope  (05.05.08 15:28:02)
eyüp'e yakın bir yerlerde oturuyorsan, eyüp adliyesini geçtikten hemen sonra sultan center diye bir iş merkezi var. o merkezin içerisinde adını tam hatırlayamadığım gönüllü mağaza gibi birşey vardı.
sen kıyafetleri oraya bırakıyorsun, onlar temizleyip ütüleyip mağazaya koyuyolar, ihtiyacı olan insanlar gelip oradan alıyor.

ben yakın zamana kadar, çevrede durumu kötü olan bir aileye veriyordum. öğrendim ki, kendi üstlerine olanları alıp, geri kalanları atıyorlar ya da sobada yakıyorlarmış. acayip sinirlendim çünkü verdiğim kıyafetlerin bir kısmı hiç kullanılmamış, etiketli kıyafetlerdi.

bu nedenle artık götürüp mağazaya veriyorum.
  • kahvegibi  (05.05.08 15:43:16)
ben alabilirim ne varsa elinizde . fakir bi aile var burda ona vericem. karşı ödemeli de gönderebilirsiniz. ümraniyedeyim.

  • isaret  (19.09.12 19:22:32)