yurt dışı tur düzenleyen organizasyon şirketi

merhaba arkadaşlar.. baha organizasyon adını duydunuz mu hiç? bir arkadaşımın internet üzerinden bulduğu bir organizasyon şirketi bu. beni de ikna etti ve temmuzda avrupa turuna çıkacağız bu turla.. ama bir yurt dışı deneyimim yok.. bi de pimpiriklendim durduk yere..
-bu şirketi bileniniz var mı acaba? güvenilir mi?
-otobüsle 15 gün avrupa turu, 900 euro, iyi mi?
-turun selameti açısından bana önerebileceğiniz bir şeyler var mı?

şimdiden teşekkür ederim..

-duymadım hiç
-turun içeriğine baplı olarak karar vermeli fiyatına. hangi ülkeler, neler dahil, tüm zamanınız yolda geçmesin?
-kulaklık, yastık (bel ve boyun ağrıları için), konserve (öğle yemekleri için), bol su depolayın.
  • african rain  (16.06.11 11:25:34)
900 euro 15 gün? peki neler ve nereler dahil bu tura?
adını hiç duymadım.
african rain'in dediklerini aynen yerine getir
  • cunku kardes degiliz  (16.06.11 11:47:00)
www.bahaorganizasyon.com buradan gidilecek yerlere bakabilirsiniz arkadaşlar.. konserve depolamak evet güzel fikirmiş:)

  • kareli defter  (16.06.11 12:05:32)
zamanınızın büyük kısmı otobüste geçecek. steril bir tatil anlayışınız yoksa gayet keyifli olabilir. ipod ve kitap götürün bir de, hatta minik bir tavla bile götürebilirsiniz.

  • african rain  (16.06.11 12:12:37)
gününüz yollarda geçicekmiş. ayrıca tur şirketi olsa bile tursab'a kayıtlı olmalı tursab kayıtlarını göremedim kendilerinin.

ayrıca akşam yemeği vs. vermiyorlar size sadece kahvaltı veriyorlar.

bence 900 euro verip hiç uğraşmayın bunlarla. 900 euro verin başka ülkeyi gezin kafanıza göre takılın daha mantıklı.
şahsen ben gitmezdim bu firmayla.
  • cunku kardes degiliz  (16.06.11 15:14:39)