Erkek için uzun şort mayo (boardshorts?)

Uzun rengarenk mayolar oluyor sanırım sörf mayosu(şortu) olarak geçiyor. Denize girmek için istiyorum. En kalitelisi hangi markanındır ve Ankarada nerde alabilirim. Aklıma gelen markalar billabong ve quiksilver bunlardan daha kalitelisi var mı, eğer yoksa hangisi daha kalitelidir? Ankarada bunları nerden alabilirim?

şöyle birşeyler istiyorum

www.billabong.com

billabonglar kaliteli oluyor, 3 yıl çok rahat kullandım. ankara'da armada'da yemek katının hemen altında olan katta extreme sports'ta var. ayrıca cepa'da da sanırsam birinci katta emin olamasam da billabong'un kendi mağazasında olması lazım, boyner'in olduğu koridor.

  • hayley williams ile evlenecek genc  (11.06.11 14:25:55)
Ankara'da bulabilir misin bilmiyorum ama Speedo'nun sörf şortları da harikadır. Boyner gibi yerlerde oluyor, bir de Ender Spor mağazalarında.

  • no one  (11.06.11 14:48:54)
o'neill var bide ek olarak bunlara göre biraz pahalıdır. ama quiksilver'ı tercih ederim eğer birtane olacaksa. lakin bende quik te billabong da var.ayni ikiside alınabilir çok fark yok.
www.quiksilver.com
www.billabong.com
  • neysene  (11.06.11 18:06:29)
en cok ceşit ankamall'deki mağazalarında.

  • kayranin kedisi  (11.06.11 18:36:39)
Reef de sağlamdır, alternatif bir seçenek olabilir senin için. Hem herkesde göremezsin.
İnternet'ten alırım dersen ;
www.sporcum.com
  • neosphere  (11.06.11 19:19:25)