nokia'dan fotoğraf aktarma

elimizde bir adet nokia express music 5800 var ve içindeki fotoğrafları filan bilgisayara atmak istiyoruz.

bilgisayar bağlantı kablomuz var ancak beceremedik :)

bilgisayarda 4 farklı sabit depolama aygıtı görünüyor. birinde kamera diye bir alt klasor var, ordan her ayın klasorunu ayrı ayrı acıp fotoğrafları ordan kopyalamak ıstedık ama en ufak bir hareket dahi yok, kopyalamıyor.

acaba bunun gibi işler için nokia'nın bir programı filan mı var?

Nokia Pc Suite ve Nokia Ovi var ikisi de bilgisayar - telefon arası dosya aktarımını yapıyor.

  • taqster  (23.03.11 23:18:59)
europe.nokia.com

cevap gelmiş zaten, bir de bilgisayarda bluetooth varsa onunla da atabilirsiniz.
  • ocanal  (23.03.11 23:23:02 ~ 23:23:28)
hic gerek yok bunlara.

usb kabloyu bagladiginizda size secenek soracaktir (telefonda). depolamayi secin. ardindan bilgisayarimdan ilgili bolume girin (asagida cikarilabilir diskler kisminda yer almasi gerek).

kopyala diyerek kopyalayin.
  • entrapmen  (23.03.11 23:47:08)
@entrapmen, yaptığımız oydu en başta ama hiç bir şekilde dosyaları kopyalamıyor. bu yüzden sordum özellikle programı filan mı var diye.

  • dasher  (24.03.11 02:35:05)
Nokia Ovi, arkadaşın da dediği gibi. Kopyalayamama sorunu bende de vardı.

  • lucky_meh  (24.03.11 07:17:26)