Ankarada Nerden Ev Alınır

Biraz kredi falan alarak 180bini geçmeyecek ev almak istiyorum. Bina eski olmasın, ulaşımı da kolay olsun istiyorum. İşyerim cepa civarında.

Öveçler-cevizlidereye falan bakıyorum ama yokuş ve altyapı oturmadığından çok aklıma yatmıyor. Başka nereye bakabilirim?

yeni bina olsun, o fiyatı geçmesin, ulaşımı da kolay olsun ise tek yol eryaman. biraz uzak ama her türlü otobüs midibüs var. evler yeni, fiyatlar uygun.

öveçler'de oturuyorum. o civarlarda altyapıda bir problem yok. ama yokuş evet. ulaşımı da iyi. fiyatları bilmiyorum ama yeni binalarda 3+1 120 metrekareler falan 180 bine zor gibi.
  • kibritsuyu  (03.03.11 13:27:19)
çukurambar ve mustafa kemal mahallesi sizin için harika olur.sıfır binalarda çok sayıda var bu bölgelerde,fakat ev fiyatları hakkında bilgim yok

  • Aslan Yürekli  (03.03.11 13:30:35)
çukurambar ve mustafa kemal gerçekten güzel ama ev fiyatları çok fazla oralarda.

  • maydogdu  (03.03.11 13:45:22)
çukurambarda tutturabilirsen çok güzel evleri o fiyattan alabilirsin, 3+1 gayet lüks, ama tutturmak mesele işte denk gelicen.

  • molon labe  (03.03.11 13:50:49)
esat ve seyranbağları tarafından bakabilirsin.. bu parayla güzel ev bulabilirsin.. hem de merkezi yerler bunlar..

  • kifayeten  (03.03.11 13:52:19)
Çayyolu'na baksanıza... Cepa'ya otobüsle 20-25 dk'lık yol.

  • marcelle  (03.03.11 14:53:05)
batıkent- çakırlar çiftliği civarında o fiyata gayet güzel evler var. araba ile de yakın cepa.

  • babilbaligi  (03.03.11 15:09:28)
çayyolu-ümitköy'de bulabilirsen eğer, cepa'ya en kral ulaşımı sağlamış olursun bence de...

  • brutus  (03.03.11 15:15:17)
emek ve bahçelievlerde çok yakın ve ordan cepaya ulaşımda çok zor deil zor deıl ve evler çok eskide deil

  • tülay  (03.03.11 15:29:50)
çğdemden alabilirsin. orda da evler çok geniş. ama araba yoksa cepa'ya git gel biraz zor olur. iki vasıta gerekir.

  • ayiadam  (03.03.11 16:41:47)